Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Audi Accident Research Unit  i Międzynarodowe Stowarzyszenie Chirurgów
Audi zamierza nawiązać współpracę z AO Foundation, czyli Światowym Stowarzyszeniem Chirurgów, w zakresie analityki medycznej wypadków.
Tagi: Auto, Audi
Audi na Międzynarodowych Targach Zabawek w Norymberdze
Audi zaprezentuje się swoim wielbicielom w niecodziennej odsłonie. Po raz kolejny wystawi swoje produkty na Targach zabawek w Norymberdze. W zeszłym roku Audi jako pierwszy producent samochodów przedstawiło światu artykuły dla dzieci.
Tagi: Auto, Audi
Audi A6 zostało uznane za "Najlepsze ze wszystkich klas"
Już po raz trzeci Audi A6 zdobyło zaszczytny tytuł „Najlepszego ze wszystkich klas” w raporcie awaryjności przygotowanym przez DEKRA. Audi znowu okazało się być samochodem najlepiej sprawdzającym się przy długim przebiegu.
Tagi: Auto, Audi
Audi A6 z napędem hybrydowym
Audi przedstawia nowe oblicze modelu A6 z napędem hybrydowym. Ta odnosząca sukcesy limuzyna klasy biznes już wkrótce pojawi się na rynku.
Tagi: Audi, Auto
Audi R18 wystartuje w Le Mans
W sezonie 2011 na torach wyścigowych pojawią się nowe modele wyprodukowane przez Audi AG: wśród nich nowe Audi R18, coupe, zaprojektowane specjalnie z myślą o dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans.
Tagi: Audi, Auto
Pięć gwiazdek dla Audi A1 w teście zderzeniowym Euro NCAP
Niezależne stowarzyszenie Euro NCAP przetestowało poziom bezpieczeństwa biernego w nowym Audi A1. Samochód uzyskał maksymalną notę: pięć gwiazdek.
Tagi: Audi, Auto
Q5 hybrid quattro
Audi Q5 hybrid quattro napędzane jest 2-litrową, czterocylindrową jednostką oraz silnikiem elektrycznym.
Tagi: Auto, Audi
Nowe Audi A6
Na początku 2011 roku marka Audi wprowadzi na rynek kolejną odsłonę modelu Audi A6.
Tagi: Auto, Audi
Voltra
Voltra – elektryczny motocykl według koncepcji Dana Andersona . Koncept powstał jako element pracy dyplomowej Australijczyka na wydziale wzornictwa przemysłowego University of Western Sydney.
Tagi: Motocykl
Milionowa sprzedaż Audi w Chinach
Sprzedaż w Chinach osiągnęła rekordowy poziom , niebieskie Audi Q5 trafiło do milionowego klienta - nabywcy z Changchun.
Tagi: Auto, Audi


Polecamy strony: