Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Audi quattro concept
Podczas zakończonego niedawno Paryskiego Salonu Samochodowego, marka Audi zaprezentowała swój najnowszy model studyjny – Audi quattro concept.
Tagi: Auto, Audi
Audi A8 – samochód z internetem
To prawdziwa przewaga dzięki technice: Audi A8 to pierwszy samochód na świecie wyposażony w montowany w fabryce WLAN hotspot, umożliwiającym bezprzewodowy dostęp do internetu dla iPadów, laptopów i netbooków.
Tagi: Auto, Audi
  Audi A7 Sportback – trzy w jednym
Jest eleganckie i sportowe, jak przystało na prawdziwe coupé; komfortowe jak najwyższej klasy limuzyna i praktyczne jak kombi. Nowe Audi A7 Sportback łączy cechy typowe dla samochodów z trzech różnych światów.
Tagi: Auto, Audi
Audi R8 GT
Główne cechy Audi R8 GT to ekstremalnie lekka konstrukcja i potężna moc.
Tagi: Auto, Audi
 Audi A8 L
Audi A8 jest flagowym modelem marki. Reprezentuje wszystko, co zawiera się w haśle „Przewaga dzięki technice”
Tagi: Auto, Audi
Audi A1
To najbardziej sportowy samochód w klasie pojazdów kompaktowych. Nowe Audi A1 posiada wszystko, co w marce najlepsze.
Tagi: Auto, Audi
Smart Fortwo cdi z jeszcze niższym spalaniem
Nowym smartem fortwo można przemieszczać się już za 499 zł miesięcznie. To idealna oferta dla Klientów, którzy mają do dyspozycji około 10.000 zł i byli dotąd zmuszeni szukać samochodu używanego. Klienci kupujący smarta fortwo na firmę otrzymają najlepszą ofertę na rynku leasingu 0\%. Mniej niż 15 groszy wynosi koszt paliwa na 1 km w smarcie fortwo cdi.
Tagi: AUTO, SMART
Mercedes-Benz SLS AMG Samochodem Roku Playboya 2010
Uskrzydlony Mercedes-Benz SLS AMG został uhonorowany głównym tytułem Samochodu Roku 2010 miesięcznika Playboy. Podczas finałowej gali w pałacyku Zamoyskich w Warszawie przewodniczący jury Włodzimierz Zientarski i redaktor naczelny Playboya, Marcin Meller wręczyli wyróżnienie dla Mercedesa szefowi sprzedaży Pawłowi Miszkowskiemu, który wjechał na scenę "Gullwingiem" w towarzystwie felietonistki Playboya Anny Muchy.
SLS AMG najpieknieszym samochodem Europy
Supersportowy samochód Mercedes-Benz SLS AMG świętuje wspaniałe zwycięstwo w europejskim konkursie na najpiękniejsze samochody zorganizowanym przez AUTO BILD. Prawie 200 000 czytelników 21 europejskich edycji tego pisma branżowego wybrało nowego „Gullwinga” najpiękniejszym samochodem Europy.
Nowy citroen C4
Premiera nowego auta planowana jest na wrześniowy salon samochodowy w Paryżu.
Tagi: Citroen, Auto


Polecamy strony: