Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

MP4

Tablet tPAD-7122
Idealny tablet dla tych użytkowników, którzy chcą mieć stale przy sobie niewielkie, lekkie i zawsze podłączone do Internetu urządzenie multimedialne.
Tagi: Tablet, Trak
Colorfly C4 - Hi-End
Firma MIP wprowadziła na rynek Hi-End-owy przenośny odtwarzacz plików muzycznych.
Tagi: Odtwarzacz
Odtwarzacz WALKMAN SONY NWZ-Z1050
Odtwarzacz WALKMAN NWZ-Z1050 oparty na platformie Android i wyposażony w 16 GB pamięci.
Tagi: Odtwarzacz, SONY
Sony NWZ-A866 odtwarzacz wideo mp3 z pamięcią 32 GB
32 GB, 5 technologii Clear Audio (w tym S-Master MX), Bluetooth®, ekran dotykowy, Media Go Pierwszorzędna jakość dźwięku dla audiofilów Doskonałe wrażenia przy słuchaniu bez kabli z wykorzystaniem technologii Bluetooth® Szybko reagujący, panoramiczny ekran dotykowy
Tagi: Sony, Odtwarzacz
MUZZIO Tactic HD 8GB White
Muzzio TacticHD to odtwarzacz audio/video wyposażony w wydajny procesor który bez problemu poradzi sobie z wyświetlaniem obrazu w HD.
Tagi: Vedia, Odtwarzacz
Muzyczny Cowon C2
Do sprzedaży trafił następca wielokroć nagradzanego i uznanego przez szerokie grono odbiorów modelu D2/D2 Plus - odtwarzacz muzyczny Cowon C2 oraz D2 Plus.
Tagi: Cowon, Mp4, Odtwarzacz
 Iriver E40 -compact music player
Z końcem roku producent wypuścił model kompaktowego odtwarzacza plików muzycznych FLAC, MP3, Vorbis, który zastąpi dotychczas produkowany I nagrodzony nagrodą „Design za 1 euro” model Iriver E30.
Cowon Plenue – Android 2,3 dla Cowon D3
Po debiucie modelu Cowon D3, który miał miejsce jeszcze w momencie kiedy produkt przechodził zmiany, w międzyczasie producent wprowadził wiele zmian, dzięki czemu D3 przeszedł sporą transformacje by w końcu trafić do klienta jako pełnowartościowy produkt.
Tagi: Cowon, Android
iRiver E300 4GB
Iriver E300 to propozycja dla wszystkich ludzi, ceniących sobie połączenie wysokiej jakości brzmienia i wygody użytkowania. Ten niewielki i lekki odtwarzacz multimedialny cechuje się dużą funkcjonalnością oraz dobrą jakością wykonania. To pierwszy na rynku odtwarzacz z wbudowanymi aplikacjami typu Fitness co z pewnością może spodobać się osobom uprawiającym różnego rodzaju sporty.
Odtwarzacz MP4 Iriver E300
1-ego czerwca do sprzedaży trafił nowy odtwarzacz muzyki marki Iriver łączący w sumie zalety dobrego brzmiania z funckją treningu Fitness dla aktywnych uzytkowników.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: