Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

COWON X7 120GB i 160GB

Już z początkiem listopada Polscy klienci jako jedni z pierwszych na świecie będą mogli nabyć, najnowszy produkt marki Cowon , zapowiadany już od dawna jako następca słynnego modelu X5.

Cowon X7 to twardo dyskowy odtwarzacz o dużej pojemności skierowany dla tych, którzy nie maja ochoty na ciągłe kopiowanie muzyki/filmów a chcą mieć całą bibliotekę pod ręką. Do dyspozycji mamy zatem 120GB lub 160GB pojemności HDD.

Pomimo wykorzystania twardego dysku producent pomyślał o tym aby długość działania była równie imponująca jak pojemność. I tak Cowon X7 potrafi odtwarzacz muzykę przez bite ponad 100 godzin, a filmy około 10 godzin.

Oglądanie filmów na X7-mce to czysta przyjemność bowiem producent wyposażył sprzęt w dotykowy ekran 4,3” o krystalicznej wręcz jasności.. Ogrom kodeków audio/video jakie obsługuje urządzenie powoduje iż można raz na zawsze zapomnieć o komputerze. Dodatkowo świetnie zaprojektowany interfejs użytkownika tzw. Smart Widget sprawia, że obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna.

To co symbolizuje Cowona to oczywiście realistyczna jakość brzmienia. I w tym wypadku nie jest inaczej, a raczej jest i to na pewno ku zaskoczeniu wielbicieli marki.

Przejęty przez Cowona system studyjny BBE+ czy autorski JetEffect 3.0 potrafią uzyskać niesamowita barwę poprzez regulację innowacyjnych rozwiązań w filtrach EQ jakie zastosowano. Jednocześnie poczucie realizmu zwiększają efekty reverb oraz 39 pól eksploatacji brzmieniowej jakie użytkownik ma możliwość zagospodarować. I tutaj przenosimy się już na inny poziom. Zapraszamy wiec do testów..

‘COWON X7' będzie dostępny w kolorach białym, czarnym oraz fioletowym w cenach jak poniżej:

Cowon X7 - 120GB – 1299zl brutto , Cowon X7 - 140GB – 1499zl brutto


Tagi: Cowon
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: