Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

iPod nano 6gen 16GB

Multi-Touch i muzyka. Genialny Genius. Radio FM. Patent na świetną formę. Wszystko w nowym nano to pewny hit. iPod nano został gruntownie przeprojektowany i wyposażony w interfejs dotykowy Multi-Touch — oparty na technologii, której iPhone, iPad oraz iPod touch w dużej mierze zawdzięczają swój niesamowity sukces. Nowy iPod nano jest o połowę mniejszy i jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Wszystko, czego zechcesz posłuchać lub co zechcesz obejrzeć, przywołasz jednym gestem.

Na 1,5-calowym kolorowym wyświetlaczu o rozdzielczości 240x240 pikseli okładki albumów, zdjęcia i tapety ożywają i rozkwitają. Wyświetlacz jest mały, ale robi wielkie wrażenie.

Podłóż soundtrack pod swoje życie. iPod nano z Multi-Touch pozwoli Ci doświadczyć muzyki w zupełnie nowy sposób. Stuknij, aby odtworzyć wybrany utwór. Machnięciem na ekranie początkowym przeglądaj muzyczną bibliotekę według utworów, albumów, wykonawców, list odtwarzania, gatunków lub kompozytorów. Możesz nawet zmienić układ ikon na ekranie początkowym.

Nowy klips sprawia, że możesz chodzić, biegać, jeździć lub tańczyć z ulubionymi utworami przypiętymi do rękawa (lub kieszeni czy torby). Na wyświetlaczu widoczna jest okładka albumu, z którego pochodzi aktualnie odtwarzany utwór.

Wbudowana bateria litowo-jonowa umożliwia odtwarzanie muzyki non-stop nawet przez 24 godziny. Gdy przypniesz 8 GB lub 16 GB iPoda nano, wystarczy Ci muzyki na dojazd do pracy lub szkoły, na całą sesję na siłowni, na co tylko zechcesz.

Czasem warto zdać się na ślepy los. Lekko wstrząśnięty iPod nano przejdzie do losowo wybranego utworu. Ta funkcja doskonale sprawdza się, gdy chwilowo nie wiesz, na co masz naprawdę ochotę. iPod nano za każdym razem miło Cię zaskoczy.

Załóżmy, że słuchasz utworu, który Ci się podoba, i chcesz pozostać w tym samym muzycznym nastroju. Stuknij ikonę Genius. Funkcja ta znajduje w bibliotece Twojego iPoda nano utwory, które najlepiej do siebie pasują, i automatycznie tworzy listę odtwarzania Genius. Aby wypróbować inne kombinacje utworów, które być może nie przyszłyby Ci do głowy, twórz składanki Genius Mix w iTunes, a te, które Ci się spodobają, zsynchronizuj z iPodem nano. Następnie stuknij ikonę Genius Mixes i na nowo odkryj piosenki, których przez jakiś czas nie zdarzyło Ci się słuchać — a nawet takie, o których zupełnie nie pamiętasz.

iPod nano poniesie Cię przez fale eteru. Tuner FM wyświetla nazwę wykonawcy, tytuł utworu lub programu, którego właśnie słuchasz. Wystarczy stuknąć, by wyświetlić elementy sterujące, przesunąć palcem po pokrętle, aby zmienić częstotliwość, i ponownie stuknąć, aby zaprogramować ulubioną stację.

Nawet jeśli musisz na jakiś czas przerwać słuchanie, dzięki Live Pause nie stracisz ani minuty audycji. Stuknij, aby zatrzymać piosenkę lub program, a potem stuknij ponownie, aby kontynuować od tego samego miejsca. Możesz również cofnąć program o maksymalnie 15 minut, a następnie szybko przewinąć do przodu, aby znowu słyszeć aktualnie nadawaną audycję.

Nowy iPod nano pomaga Ci utrzymać formę. Jest przenośny, można go wygodnie nosić na ubraniu, można z nim biegać, wędrować i ćwiczyć. Przypnij go i steruj muzyką jednym ruchem palca — nie musisz się dekoncentrować ani zatrzymywać. Mały iPod nano będzie Ci dzielnie towarzyszył w biegu, marszu i w klubie fitness.

iPod nano jest jednocześnie krokomierzem, co czyni z niego idealnego partnera do ćwiczeń. Rejestruje Twoje kroki i pomaga w osiągnięciu zamierzonych celów treningowych. Po prostu przypnij go i ruszaj. Możesz zdefiniować docelową dzienną liczbę kroków i sprawdzać postępy po wysłaniu swoich danych do witryny Nike+ w Internecie.

iTunes to najlepsze źródło podcastów i innych multimediów dla iPoda nano. To również idealny sposób na przeszukiwanie i organizowanie Twojej coraz większej kolekcji multimediów na komputerze Mac lub PC. Możesz tworzyć swoje własne listy odtwarzania, listy odtwarzania Genius, wybierać składanki Genius Mix i synchronizować je z iPodem nano. Co ważne, możesz pobrać iTunes bezpłatnie.


Tagi: IPod
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: