Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Cowon D3 - Pierwszy Na Świecie z Android, Full HD, Telechips

Cowon D3 to najnowszy model Cowon, który wkrótce trafi do sprzedaży, również na rynku polskim. Nazwa jednoznacznie wskazuje na kolejna wersje poprzednika, a więc model D2. W rzeczywistości D3 bardziej nawiązuje do modeli S9 czy J3 z jedną, istotną różnicą.

Dzięki systemowi firmy Google otrzymujemy dodatkową funkcjonalność jaką oferuje platforma Android. Urządzenie ma wbudowany moduł Wi-FI, a dzięki dużemu ekranowi AMOLED 3,7” i rozdzielczości 800x600 surfowanie po Internecie i przeglądanie witryn internetowych to niezła frajda.

Duży ekran to na pewno również wygoda podczas odtwarzania filmów, a tutaj urządzenie ma się czym pochwalić. Odtwarzanie filmów Full HD w szerokiej gamie formatów dostępnych na rynku to teraz pestka. Dodatkowo urządzenie supportuje kilka różnych formatów plików z napisami do filmów.

Jeśli tego za mało, użytkownik ma do dyspozycji wyjście TV Out Composite lub wyjście HDMI. Cyfrowo możemy przesyłać także dźwięk. D3 oferuje tutaj podobnie jak dla filmów bardzo szeroką liczbę odtwarzanych formatów plików. Na wyjściu dostajemy 58mW mocy, którą możemy okrasić niespotykaną dotychczas gamą oferowanych ustawień dźwięku. Za jakość odpowiada tutaj uznany w środowisku muzycznym moduł producenta Telechips.

Produkt powinien trafić do sprzedaży już w lutym. Dostępny będzie w czarnym oraz purpurowym kolorze w cenach odpowiednio jak poniżej:

Cowon D3 8GB – 1399zl, 16GB – 1499zl, 32GB – 1699zl


Tagi: Cowon, Android
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: