Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Odtwarzacz MP4 Iriver E300

1-ego czerwca do sprzedaży trafił nowy odtwarzacz muzyki marki Iriver łączący w sumie zalety dobrego brzmiania z funckją treningu Fitness dla aktywnych uzytkowników.

To pierwszy na rynku odtwarzacz z wbudowanymi aplikacjami typu Fitness. Ten praktyczny dodatek zdobędzie zapewne uznanie wśród ludzi aktywnie uprawiających sporty. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokaże nam przede wszystkim ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, ilość wykonanych kroków itp.

Do dyspozycji mamy 3 tryby: biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Dodatkowo możemy zarządzać sobie historią treningów aby sprawdzać nasze postępy. Użytkownik ma także możliwość wyznaczania sobie celów, które chce osiągnąć podczas danego treningu np. ilość spalonych kalorii, czas treningu itp.

Oczywiście producent nie zapomniał o aspektach muzycznych i zadbał o to aby jakość przesyłanej muzyki uprzyjemniała czas nie tylko podczas treningu ale również podczas zwykłego dnia. Player oferuje poza trybem użytkownika , 30 predefiniowanych ustawień EQ dzięki czemu bardzo łatwo dopasować brzmienie muzyki do aktualnych potrzeb, nawet podczas szybkiego biegu.

Równie ciekawie prezentuje się interfejs. Jest prosty i daje mnóstwo satysfakcji podczas nawigacji. System skrótów ułatwia przechodzenie z jednego trybu w drugi.

Warto wspomnieć, że do dyspozycji użytkownika jest oczywiście Radio FM, Dyktafon i Wejście Liniowe. Nie można zapomnieć również o slocie na karty SDHC do przechowywania muzyki czy też innych danych.

Ceny detaliczne urządzeń ustalono na odpowiednio: 2GB – 299zl, 4GB – 349zl, 8GB – 389zl

Produkt dostępny będzie w kilku wariacjach kolorystycznych.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: