Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

MUZZIO Tactic HD 8GB White

Muzzio TacticHD to odtwarzacz audio/video wyposażony w wydajny procesor który bez problemu poradzi sobie z wyświetlaniem obrazu w HD.

Muzzio TacticHD pozwala nam na oglądanie plików wideo w rozdzielczości 720p. Multimedia możemy przeglądać na 4,3 calowym ekranie. Przy jego pomocy możemy także przesłać obraz na dowolny telewizor za pomocą wbudowanych w urządzenie wyjść TV. TacticHD obsługuję wiele formatów wideo w rozdzielczości HD. Ponadto, nie będzie problemu z filmami, które posiadają napisy gdyż urządzenie obsługuje napisy w popularnych formatach tj. SRT, SS czy wbudowane MK. Dotykowy interfejs użytkownika nie sprawi nam większych kłopotów podczas obsługi odtwarzacza.

Muzzio TacticHD to nie tylko odtwarzacz plików wideo. Dobrze radzi sobie z innymi multimediami tj. pliki audio czy pliki graficzne. Odtwarzać muzykę możemy w wielu popularnych formatach jak MP3, FLAC czy APE. Muzykę możemy posortować według własnych potrzeb a gdy się gdzieś zapodzieje, wyszukać ją w bardzo łatwy sposób. Do plików muzycznych możemy dołączyć okładki a nawet teksty piosenek. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon który może posłużyć nam jako dyktafon. Nagrane dźwięki, urządzenie zapisze w bardzo popularnym formacie czyli formacie WAV.

Przeglądanie zdjęć to także zadanie dla Muzzio TacticHD. Zdjęcia możemy przeglądać jako pokaz slajdów lub wyświetlić je na telewizorze. Dobrze radzi sobie ze wszystkimi formatami plików graficznych. Ponadto, do dyspozycji producenci oddają nam aplikację umożliwiającą nam czytanie i pisanie notatek oraz funkcję kalendarza, który przechowa nasze zaplanowane zadania.

Trzy częściowy pulpit, który możemy sami dostosować zapewni nam szybki dostęp do funkcji urządzenia. Poruszać się po menu możemy za pomocą ekranu dotykowego. Muzzio TacticHD do przechowywania naszych danych wykorzystuje 8GB wbudowanej pamięci. Nic nie stoi na przeszkodzie by powiększyć miejsce na nasze zasoby. Umożliwi nam to slot na kartę microSD.


Tagi: Vedia, Odtwarzacz
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: