Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Sony VPL-HW20

Urządzenie jest przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców, od miłośników kina domowego przez fanów sportu aż do zapalonych graczy.

Zastosowana w projektorze VPL-HW20 technologia Sony Advanced Iris 3 naśladuje działanie oka ludzkiego: dynamicznie reaguje na zmiany jasności sceny, zapewniając w ten sposób kontrast osiągający 80 000:1. Pozwala to na wydobycie szczegółów z ciemniejszych ujęć i zapewnienie dobrej widoczności obrazu w jasnych scenach. Jasność emitowanego światła wzrosła obecnie do 1300 lm.

Większy kontrast to zasługa paneli Sony SXRD. Wykorzystanie trzech takich paneli o rozdzielczości 1920 x 1080 punktów każdy oznacza, że całkowita rozdzielczość projektora VPL-HW20 wynosi ponad 6,2 miliona pikseli. Zastosowany w modelu VPL-HW20 obiektyw ARC-F pozwala na ręczną regulację powiększenia do maksymalnie 1,6x oraz na korygowanie położenia obrazu w pionie i w poziomie. Ułatwia to instalację projektora i uzyskanie dobrego obrazu w różnych środowiskach. Dla zapewnienia optymalnego kontrastu obrazu i dokładnej reprodukcji barw, system cyfrowego przetwarzania sygnału w projektorze VPL-HW20 obejmuje osiem niezależnych stadiów optymalizacji obrazu w czasie rzeczywistym.


Tagi: Sony, Projektor
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: