Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektor BenQ W700

3D Projektor Kina Domowego BenQ W700 obsługuje ponad 400 filmów 3D oraz gier komputerowych z DLP Link i NVIDIA 3D Vision.

10W Głośnik

W700 ma wbudowany 10W mocy głośnik, który może idealnie uzupełniać zakres domowej rozrywki! Wszystko co musisz zrobić, to podłączyć W700 do odtwarzacza DVD, konsoli do gier lub komputera.

Złącze HDMI

Ciesz się nieskończonymi możliwościami rozrywki z W700! Ten wspaniały projektor wyposażony jest

w wygodny interfejs HDMI, który zapewni płynny przepływ cyfrowego sygnału HD i dźwięku poprzez tylko jeden przewód! To doskonały wybór dla oglądania filmu czy gry komputerowej!

6,000-Żywotność Lampy

Projektory BenQ do projekcji domowej, posiadają specjalną technologię chłodzenia, tak aby zapobiec przegrzaniu lampy - znacznie obniża to koszty wymiany lampy. Podczas pracy w trybie Eco , żywotność lampy jest przedłużona do maksymalnie 6000 godzin.

Wolny od serwisu filtra i jego wymiany

Z technologią DLP® filter-free, zaoszczędzisz na kosztach

i kłopotach konserwacji i wymiany filtra - dodatkowo uzyskasz lepszą jakość projekcji.

Niezawodne działanie kolorów

Praktycznie odporny na zniekształcenia kolorów. Projektory BenQ do użytku domowego posiadają przedłużony okres eksploatacji niezawodnego działania bez odcienia koloru żółto-zielonego, który pojawia się na niektórych obrazach projektorów. Taki odcień może sie rozwijać na projektorach po dłuższym okresie użytkowania.


Tagi: Projektor, BenQ
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: