Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektor Epson EB-465i

Projektor ultrakrótkodystansowy z obrazem panoramicznym i rozdzielczością 3.000 Lumen, dzięki któremu każda powierzchnia prezentacyjna stanie się interaktywna.

Projektor nie wymaga osobnego ekranu ściennego. Poprzez zastosowanie projektora w szkołach, lekcje stają sią interaktywne a szkoła profituje dzięki kompletnej ofercie i zaoszczędza koszty, w przeciwieństwie do tablic interaktywnych.

Powierzchnia wyświetlania projektorami firmy Epson daje przekątną obrazu do 102 cali (2,59 m), która aż do kątów pozostaje interaktywna. Za pomocą pisaka cyfrowego tworzycie i zapisujecie Państwo notatki i uzupełnienia oraz sterujecie projekcją. Dzięki ultra długiemu obiektywowi kątowemu, który z odległości 13 cm wyświetla 70-calowy obraz (1,78 m), możecie Państwo zapisywać uwagi i prezentować, a podczas projekcji nie powstaje cień. Projektor ten można zamontowć w pionie co umożliwia wspólną pracę na dokumentach lub danych multimedialnych na stole. Poprzez to projkty grupowe oraz aktywność lekcyjna stają się interesujące i interaktywne.


Tagi: Projektor, Epson
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: