Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektor Panasonic PT-EX16KE

Panasonic wprowadza na rynek jeden z najmocniejszych projektorów 3LCD. Model PT-EX16KE charakteryzuje się jasnością 16 tysięcy ANSI lumenów, rozdzielczością XGA i kontrastem 2500:1.

Panasonic PT-EX16KE to produkt kierowany do profesjonalistów. Czterolampowe urządzenie z wymiennymi obiektywami jest w stanie wyświetlić obraz w rozdzielczości XGA (1024 x 768) z jasnością do 16 tysięcy ANSI lumenów i kontrastem statycznym o współczynniku 2500:1. Jak deklaruje producent, nowy model sprawdzi się przede wszystkim w dużych salach, w których całkowite zaciemnienie nie jest możliwe.

Sprzęt jest w stanie łączyć obraz z dwóch projektorów, przykładowo w projekcji panoramicznej. Panasonic wyposażył swój flagowy produkt 3LCD w różne, dodatkowe technologie, m.in. Color Matching do nasycenia kolorów czy Pure Color Control, która pozwala wiernie odwzorować barwy. Mamy tu również korekcję efektu trapezowego na poziomie +/- 40 stopni.

Projektor da się łatwo zainstalować dzięki funkcji przesunięcia obiektywu i dużej liczbie złącz - HDMI, DVI-D, BNC i VGA. PT-EX16KE może być zamocowany pod dowolnym kątem w osi poziomej poprzecznej. Możliwe jest również zdalne sterowanie pracą poprzez łącze RJ45.

Nowa propozycja firmy Panasonic została wyposażona w filtr powietrza o wydłużonej żywotności, osłonę paneli LCD oraz możliwosć stosowania filtru chroniącego przed dymem. Sprzęt jest już dostępny na polskim rynku w cenie 79 tysięcy złotych brutto. Gwarancja na projektor i lampę wynosi trzy lata.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: