Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektor Asus P1

Kompaktowy projektor LED charakteryzujący się jasnością 200 ANSI Lumenów, kontrastem 2000:1 oraz rozdzielczością 1280x800.

Urządzenie oferuje jasność 200 ANSI lumenów i jest w stanie wyświetlać obrazy w rozdzielczości 1280×800. Lampa projektora będzie miała imponującą żywotność 30.000 godzin, dzięki bezrtęciowemu ekologicznemu źródłu światła LED zainstalowanemu w projektorze P1, więc użytkownicy będą mogli cieszyć się wysokiej jakości obrazami, nie martwiąc się zbytnio o koszty.

Jeśli chodzi o przenoszenie, urządzenie waży zaledwie 415g i ma wymiary podobne do pudełka CD na 125×33x130mm. Ludziom biznesu, którzy chcieliby korzystać z urządzenia podczas podróży pomiędzy spotkaniami powinien się on przydać. Projektor posiada odchylaną klapkę, która pozwala na błyskawiczne ustawianie wysokości oraz szybki czas uruchamiania, który wynosi tylko pięć sekund.

Jest to projektor bliskiego pola ze współczynnikiem throw ratio 1,16:1. Dzięki niewielkiej odległości projekcji obraz o przekątnej 80 cali można uzyskać już z odległości 2m.


Tagi: Projektor, Asus
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: