Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

3M Shoot N Share
Shoot N Share firmy 3M to interesujące połączenie kieszonkowego projektora z aparatem cyfrowym i kamerą.
Tagi: 3M
Mikroprojektory
Stworzone przez firmę Lemoptix urządzenie można podłączyć do wielu urządzeń mobilnych.
Sony VPL-HW20
Urządzenie jest przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców, od miłośników kina domowego przez fanów sportu aż do zapalonych graczy.
Tagi: Sony, Projektor
Profesjonalny projektor Sanyo
Sanyo wprowadza na polski rynek nowy model projektora instalacyjnego o dużej jasności i rozdzielczości full HD - PDG-DHT8000L.
Tagi: Sanyo, Projektor
Odtwarzacz DVD z wbudowanym projektorem LED
Firma Aiptek wprowadziła do swojej oferty nowy, przenośny odtwarzacz DVD z wbudowanym projektorem LED. Urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów i ich wyświetlanie na ekranie o przekątnej 50 cali.
Projektor BenQ MP772ST
Projektor MP772 ST idealnie współpracuje z każdą tablicą interaktywną. Takie rozwiązanie pozwala na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie, a to gwarantuje aktywny udział w lekcjach. MP772 ST jest projektorem, który rzuca obraz z małej odległości dlatego idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń.
Tagi: Projektor, Benq
Mitsubishi projektor multimedialny HC5500
Mitsubishi HC5500 to najwyższej klasy projektor multimedialny wykonany w technologii 3LCD. Cechuje się jakością obrazu spotykaną dotąd jedynie w znacznie droższych urządzeniach.
Projektor LED RGB  Samsung SP-F10M
Samsung zapowiedział premierę pierwszego na świecie projektora RGB LED o jasności 1 000 ANSI lumenów.Standardowe projektory wymagają wymiany lampy po 3 000 godzin eksploatacji, podczas gdy model SP-F10M wyposażono w źródło światła, które gwarantuje 50 000 godzin.
Więcej kina domowego od Optomy
Oferta projektorów do kina domowego dystrybutora Veracomp powiększyła się o dwa debiutujące na rynku projektory HD Ready marki Optoma – modele HD67 i HD600X.
Tagi: Optoma, Projektor
Canon XEED SX7 Mark II Medical
Projektor XEED SX7 Mark II Medical idealnym urządzeniem do wyświetlania obrazów medycznych na dużym ekranie. Dzięki zastosowaniu rozdzielczości macierzystej SXGA+ i technologii LCOS wyświetlany obraz jest wyjątkowo ostry i wyrazisty.
Tagi: Canon, Projektor
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: