Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

Acer prezentuje nowy projektor S5200
Trzeci wymiar sprawia, że obraz nabiera głębi i staje się źródłem niezwykłych wrażeń. Dzięki temu, widzowie mogą znaleźć się w samym centrum akcji a projekcja staje się w pełni realistyczna. Nowy projektor Acer S5200 jest wyposażony w technologię DLP 3D Ready pozwalającą na wyświetlanie 3-wymiarowych filmów i zdjęć, które oczarują uczniów i studentów.
Tagi: Acer, Projektor
NOBO WX28
Projektor NOBO WX28 o rozdzielczości WXGA (1280x800 pikseli) pozwala prowadzić wysoce szczegółowe prezentacje w trybie szerokoekranowym.
Tagi: Projektor, NOBO
Realistyczne wrażenia z nowym projektorem Acer H5360 3D
Nowy projektor Acer H5360 z rozdzielczością natywną HD oraz technologią nVidia® 3D Vision™ zapewnia najwyższej jakości obraz z pełną głębią. Projektor H5360 dostarcza miłośnikom gier realistycznych wrażeń.
Tagi: Acer, Projektor
Nowy wymiar obrazu z projektorem wideo Acer X1261 3D
Nowy, trzeci wymiar obrazu. Trzeci wymiar rewolucjonizuje dotychczasowy sposób odbierania obrazu, wprowadzając głębię, która przenosi widza w sam środek obrazu.
Tagi: Projektor, Acer
BenQ MP670
Projektor MP670 jest idealnie przygotowany do pracy w salach wykładowych. Jego atutem jest specjalna, szczelna konstrukcja układu optycznego, która eliminuje konieczność wymiany filtrów. Takie oszczędności są możliwe podczas użytkowania projektorów DLP. W przypadku projektorów LCD wymiana filtrów jest konieczna.
Tagi: BenQ, Projektor
BenQ W1000
Projektor BenQ W1000 zamieni Twój salon w prawdziwe kino!! Wysokie parametry techniczne oraz najnowsze technologie gwarantują doskonałą jakość obrazu. BenQ W1000 wyznacza najwyższe standardy kina domowego. Projektor zachowuje zgodność z formatami 480p, 576p, 720p, 1080i i 1080p
Tagi: Projektor, BenQ
Epson EB-W8
Epson EB-W8 jest nowoczesnym projektorem biznesowym, który cechuje się nowoczesnym wzornictwem oraz dobrymi parametrami pracy.
Tagi: Epson, Projektor
BenQ MP625P
Projektor MP625P jest idealnie przygotowany do pracy w mniejszych pomieszczeniach i salach wykładowych. Jego atutem jest specjalna, szczelna konstrukcji układu optycznego, która eliminuje konieczność wymiany filtrów.
Tagi: Projektor, BenQ
BenQ MP515ST
Projektor ten jest zaprojektowany dla biura i dla domu. Idealnie sprawdza się podczas biznesowych spotkań, a "po godzinach" w domowym zaciszu. Graczom i fanom kina zapewni zabawę na najwyższym poziomie - wyposażony jest w dwa głośniki 5 W i wyróżnia się jasnością na poziomie 2500 ANSI lumenów.
Tagi: BenQ, Projektor
Nowości wśród mobilnych i desktopowych projektorów Optoma
zaprezentowała serię nowych projektorów mobilnych i desktopowych, które zastąpiły kilkanaście starszych modeli. Debiutujące na rynku urządzenia posiadają znacznie lepsze parametry od swoich poprzedników (m.in. jasność, kontrast) i są już dostępne u dystrybutora Veracomp.
Tagi: Projektor, Optoma
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: