Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

Projektor wideo Acer P1266i
Nowy projektor Acer P1266i z interfejsem bezprzewodowym gwarantuje wysoką jakość obrazu, a ponadto jest solidny i niezawodny. Dzięki temu idealnie nadaje się zastosowań w salach konferencyjnych oraz instytucjach edukacyjnych
Projektor Acer H7530D: magia kina w Twoim domu
Najnowszy projektor firmy Acer, model H7530D jest urządzeniem o rozdzielczości Full HD (1080p) i podstawowym formacie 16:9.
Tagi: Projektor, Acer
Optoma: nowe projektory instalacyjne i do kina domowego
Optoma wprowadziła do swojej oferty kilka nowych projektorów instalacyjnych oraz do kina domowego. Urządzenia imponują swoimi parametrami - m.in. jasnością czy zaimplementowanym w wybranych modelach modułem łączności bezprzewodowej. Wszystkie nowe projektory można znaleźć w portfolio Veracomp – dystrybutora marki Optoma na polskim rynku.
Nowy projektor Full HD od Optomy
W ofercie Veracomp pojawił się nowy projektor do kina domowego producenta Optoma - model HD20. Za niespotykaną w tej kategorii produktowej cenę wynoszącą jedynie 4199 zł, urządzenie oferuje bardzo dobrej jakości obraz w natywnej rozdzielczości 1080p - niezbędny dla kina domowego.
Tagi: Veracomp, Optomy
Projektor Sanyo PLC-XU106
W listopadzie na polski rynek trafi nowy projektor LCD firmy Sanyo, noszący oznaczenie PLC-XU106.
Tagi: Projektor, Sanyo
Projektor Hitachi CP-X2510
Wielofunkcyjny projektor wymagający minimum konserwacji.
Projektor Optoma ES522
Projektor Optoma ES522 doskonale sprawdzi się w biznesie i edukacji, oferując dobre parametry wyświetlanego obrazu, które docenią również domownicy w trakcie multimedialnej rozrywki.
Tagi: Projektor, Optoma
Wysoka klasa Mitsubishi
HC3800 firmy Mitsubishi potrafi pozytywnie się wyróżnić.
Tagi: Mitsubishi
BenQ projektor multimedialny MP730
BenQ MP730 to wysokiej klasy projektor DLP kompatybilny z HDTV 1080i, który sprawdzi się idealnie zarówno w nowoczesnym biurze jak i w domu. Przemyślana budowa i wyjątkowo intuicyjne menu oraz rozmieszczenie przycisków sterujących wpływa na wyjątkową łatwość obsługi. Dużym atutem jest wytrzymała lampa, która pozwala na pracę projektora do 3000 godzin w trybie standardowym lub 4000 godzin w trybie ekonomicznym. Wbudowana osłona lampy w górnej części korpusu, pozwala na szybka i łatwą jej wymianę bez konieczności demontażu projektora np. w sytuacji kiedy jest on zamontowany na ścianie. Dla osób prowadzących prezentacje przygotowano kilka interesujących rozwiązań. Na przykład wbudowany timer pomaga w kontroli czasu trwania prezentacji. Jeśli projektor nie jest używany, urządzenie zostanie automatycznie wyłączone. Funkcja ta może w zasadniczy sposób przyczynić się do wydłużenia okresu pracy lampy. W zabezpieczeniu urządzenia pomaga odłączany panel sterujący; dodatkowo użytkownik może wprowadzić hasło, które będzie dodatkowym zabezpieczeniem urządzenia.
Benq projektor multimedialny GP1
BenQ Joybee GP1 to ultra przenośny, bardzo lekki (zaledwie 0.64 kg) projektor wykonany w technologii DLP. Stanowi idealne rozwiązanie dla mobilnych pracowników, szkół, placówek dydaktycznych i domowych centrów rozrywki. Projektor jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na super przenośne urządzenia projekcyjne, służące do wykorzystania w dowolnych warunkach i otoczeniu bez komputera czy odtwarzacza DVD, co zapewnia możliwość prowadzenia prezentacji z pamięci typu USB (na przykład pendrive). Przemyślana budowa, podświetlony dotykowy panel sterujący i wyjątkowo intuicyjne menu wpływa na wyjątkową łatwość obsługi.
Tagi: Benq, Projektor
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: