Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

Projektor BenQ Joybee GP1
Projektor BenQ Joybee GP1 zapewnia przede wszystkim radość z dobrej, multimedialnej zabawy w domu czy wśród znajomych oraz organizację szybkich prezentacji biznesowych. Projektor jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na super przenośne urządzenia projekcyjne, możliwe do wykorzystania w dowolnych warunkach i otoczeniu bez komputera czy odtwarzacza DVD. Maleńki - 136 x 54 x 120 mm i ważący zaledwie 640 g, projektor BenQ Joybee GP1 jest łatwy do przenoszenia - zmieści się w większej kieszeni. Oferuje on użytkownikowi szereg cech i zaawansowanych funkcji, dostępnych dotychczas tylko w dużych projektorach.
Tagi: Projektor, BenQ
Mitsubishi projektor multimedialny HC5500
Mitsubishi HC5500 to najwyższej klasy projektor multimedialny wykonany w technologii 3LCD. Cechuje się jakością obrazu spotykaną dotąd jedynie w znacznie droższych urządzeniach.
BenQ projektor multimedialny MP727
BenQ MP727 to wysokiej klasy projektor DLP kompatybilny z HDTV 1080i, który sprawdzi się idealnie zarówno w nowoczesnym biurze jak i w domu. Przemyślana budowa i wyjątkowo intuicyjne menu oraz rozmieszczenie przycisków sterujących wpływa na wyjątkową łatwość obsługi. Wbudowana osłona lampy w górnej części korpusu, pozwala na szybka i łatwą jej wymianę bez konieczności demontażu projektora np. w sytuacji kiedy jest on zamontowany na ścianie. Dla osób prowadzących prezentacje przygotowano kilka interesujących rozwiązań. Na przykład wbudowany timer pomaga w kontroli czasu trwania prezentacji. Jeśli projektor nie jest używany, urządzenie zostanie automatycznie wyłączone. Funkcja ta może w zasadniczy sposób przyczynić się do wydłużenia okresu pracy lampy.
Joybee GP1
Jeśli jesteście zainteresowani zakupem niewielkiego rzutnika, to przygotujcie 1610 złotych.
Tagi: BenQ, Projektor
Szybki projektor WLAN
SANYO PLC-WXU700 to projektor działający bezprzewodowo w standardzie IEEE 802.11n.
Tagi: Wlan, Sanyo
Projektor PJM-1000
Nowy projektor o nazwie FAVI PJM-1000 to mierząca 12 x 5 x 1,5 cm piękność.
Tagi: Projektor
Epson EH-TW5000
Epson EH-TW5000 to projektor kina domowego wyświetlający obraz w panoramicznym formacie 16:9. Kolory obrazów są bogate i naturalne dzięki szerokiej przestrzeni kolorów i pełnemu, 10-bitowemu przetwarzaniu obrazu (i 12-bitowemu sterownikowi panelu) oraz zastosowanej technologii 3LCD z nowymi panelami D7. W połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 75000:1 i panoramicznym formatem obrazu daje doskonałe rozwiązanie w dziedzinie rozrywki kinowej, a jasność na poziomie 1600 ANSI lumen ułatwia oglądanie przy świetle dziennym. Dodatkową zaletą projektora jest cicha praca i bardzo niskie zużycie energii w trybie czuwania. Nowo dodany procesor obrazu HQV Reon VX zapewnia kolejne nowoczesne funkcje jak rozwijanie w formacie 4-4, czy interpolacja klatek w celu wygładzenia obrazu.
Tagi: Epson, Projektor
Projektor Acer P1270
Idealne połączenie funkcji oraz technologii zapewniających wysoką jakość obrazu sprawia, że Projektor Acer P1270 wyświetla obraz o wyraźnych szczegółach, realistycznych kolorach, a ponadto jest łatwy w obsłudze. W urządzeniu zastosowano technologię ColorBoost II, która uwydatnia kolory oraz pozwala na uzyskanie bardzo żywego obrazu. W połączeniu z 6-segmentowym kołem barwnym, wydajnym procesorem obrazu oraz zaawansowaną technologią podświetlenia, funkcja ColorBoost II zapewnia zupełnie nowy poziom jakości barw.
Tagi: Projektor, Acer
Projekcja z bliskiej odległości
NEC Display Solutions prezentuje dwa nowe projektory o bardzo krótkim dystansie projekcji.
Tagi: Nex, Lcd
Projektory NEC Display Solutions
Nowe modele DLP: NEC NP52 i NEC NP62. Urządzenia charakteryzują się współczynnikiem kontrastu statycznego 1600:1 oraz jasnością 2600 ANSI lumenów (NP52) i 3000 ANSI lumenów (NP62).
Tagi: Nec, Projektor
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: