Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

Mitsubishi projektor multimedialny HC7000
Mitsubishi HC7000 to najwyższej klasy projektor multimedialny wykonany w technologii 3LCD. Należy do luksusowej serii Diamond i jak zapewnia producent cechuje się jakością obrazu spotykaną dotąd jedynie w najlepszych salach kinowych.
5 nowych projektorów od Sanyo
Firma SANYO Fisher Sales (Europe) prezentuje pięć nowych projektorów serii PLC-XU. Z zewnątrz produkty nie różnią się od siebie - gdyż posiadają takie same obudowy, ale ich wnętrze kryje różne wyposażenie - lampy o jasności 3000 i 3500 ANSI lumenów, obiektywy 1,2 i 1,6 krotnym zoomem oraz kontrastem 450:1 i 500:1.
Tagi: Sanyo, Projektor
Projektor Hitachi CP-RX70
Model CP-RX70 zapewnia bardzo niski poziom hałasu na poziomie zaledwie 30 dB w trybie cichym, a waży tylko 1,7 kg. To najcichszy i najlżejszy projektor w klasie. Jasność obrazu wynosi aż 2000 lumenów, a współczynnik kontrastu 500:1. Ponadto kolory są odwzorowywane z dużą wiernością, odpowiednią dla urządzeń LCD.
Canon XEED WUX10
Projektor XEED WUX10, lider na rynku dzięki zastosowaniu rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli), umożliwia wyświetlanie panoramicznego obrazu z komputera oraz wideo w standardzie Full HD (1080p), o jasności 3200 lumenów. To idealne urządzenie do zastosowań biznesowych i specjalistycznych prezentacji audio-wideo.
Tagi: CANON, Projektor
Nowy projektor P1266 z technologią ColorBoost II
Firma Acer zaprezentowała nowy projektor wideo P1266. Jest to idealne urządzenie dla profesjonalistów z biur domowych i małych firm, a także instytucji edukacyjnych, poszukujących niezawodnego, przenośnego projektora zapewniającego wysoką jakość obrazu.
HITACHI  ED-A100
Funkcja ultra-krótkiej projekcji CP-A100/ED-A110 umożliwia uzyskanie obrazu na ekranie 60-calowym z odległości zaledwie 42 cm. Ta wyjątkowa wydajność jest możliwa jedynie dzięki unikalnej technologii optycznej Hitachi, która obejmuje soczewki, hybrydy i lustra, które eliminują potrzebę stosowania droższej i gorszej filozofii tradycyjnej. Dzięki temu, że projektor ustawiony jest tak blisko ekranu, obrazy są wolne od efektów cienia, które mogą zakłócać oglądanie oraz pracę interaktywnych białych tablic, które stały się dość popularne w tym środowisku pracy.
Tagi: HITACHI
Castrade CV-MP01 –  mini projektor kieszonkowy
Dzięki najmniejszemu na świecie projektorowi Castrade CV-MP01 opartemu na technologii LCoS zdjęcia i filmy można zaprezentować niemal zawsze i w każdym miejscu.
ACER  -   miniaturowy projektor K10 z lampą LED.
Miniaturowy projektor K10 to pierwszy projektor Acer z lampą LED.Wszystkie projektory Acer są oparte na technologii DLP, pozwalającej na uzyskanie kontrastowego, ostrego obrazu o żywych barwach, a tym samym ułatwiającej prezentowanie różnorodnych informacji w każdych warunkach. Dlatego, aby osiągnąć nowy poziom jakości obrazu, w miniaturowym projektorze K10 połączono technologię DLP z lampą LED.
Tagi: Acer, Projektor
Optoma Pico - mini projektor .
Optoma Pico to urzadzenie które umożliwia wyswietlanie na ścianie filmów z telefonu lub innego urządzenia przenośnego.
Tagi: Optoma Pico, Led, Usb
ACER - projektor video H5350
Acer H5350 został zaprojektowany, aby umożliwić w warunkach domowych wyświetlanie obrazu o dużej rozdzielczości. 6-segmentowe koło barwne, technologie ColorBoost oraz SmartFormat, rozdzielczość podstawowa 1280 x 720 i wejście HDMI sprawiają, że projektor doskonale nadaje się do wyświetlania materiałów o rozdzielczości HD i zapewnia płynne odwzorowanie ruchu, bogate barwy oraz bardzo wyraźne szczegóły podczas wyświetlania relacji z zawodów sportowych, filmów, a nawet w przypadku nagrań amatorskich.
Tagi: Acer, Hdmi, Hdtv
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: