Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Projektory

Firma Acer przedstawiła projektor P3250 z myślą o podróżujących użytkownikach. Charakteryzuje się on największą jasnością w tej klasie 2000 lumenów ANSI. Projektor Acer P3250 jest zgodny z systemami NTSC, PAL, SECAM i HDTV, a także jest wyposażony w bogaty zestaw gniazd wejściowych, w tym D-Sub i HDMI, pozwalających na łatwe podłączanie komputera stacjonarnego, notebooka, odtwarzacza DVD, czy konsoli do gier.
Tagi: Acer, Projektor
 Nowoczesny projektor Epson EMP-TWD10
Powyżej wymienione urządzenie to nie tylko projektor, gdyż posiada w sobie odtwarzacz DVD oraz głośniki. Zazwyczaj projektory mają wbudowane monofoniczne głośniki o mocy od 0,5 do 2 W ale nie ten. EMP-TWD10 posiada aż cztery głośniki o mocy 5 W każdy.
Tagi: Projektor, Epson
Firma Acer zaprezentowała nowy model projektora do kina domowego H5350, wykorzystujący jakość High Definition.
Firma Acer, czwarty co do wielkości producent na ogólnoświatowym rynku PC, zaprezentowała nowy projektor do kina domowego.
Zgodnie z najnowszymi danymi, opublikowanymi przez firmę analityczną PMA (Pacific Media Associates), firma Acer uzyskała 8,8\% udziału w rynku, dzięki czemu zajęła trzecie miejsce w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Tagi: Acer, Projektory
Duże przedsiębiorstwa, małe firmy, mobilni profesjonaliści, szkoły, uczelnie i oczywiście użytkownicy prywatni mają zróżnicowane potrzeby i oczekiwania dotyczące projektorów. Każda z tych grup przywiązuje inną wagę do różnych cech projektora, od kompaktowych wymiarów i małej masy po bogaty zestaw interfejsów i dużą rozdzielczość obrazu.
Tagi: Acer, Projektory
Acer P5270 - nowy projektor dla profesjonalistów
Projektory wideo DLP firmy Acer są wyposażone w innowacyjną technologię Acer ColorBoost, która pozwala na wierniejsze odwzorowanie kolorów. Funkcja ColorBoost optymalizuje kolory, pozwalając na uzyskanie żywego, realistycznego obrazu o pastelowych barwach. W połączeniu z zupełnie nowym, 6-segmentowym kołem barwnym, wydajnym algorytmem przetwarzania obrazu oraz zaawansowaną technologią podświetlenia, funkcja ColorBoost zapewnia zupełnie nowy poziom jakości obrazu, wyróżniający się jasnymi kolorami oraz dużym współczynnikiem kontrastu.
Tagi: Acer, Projektory
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: