Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

SAMSUNG UE46D5500

Aby uzyskać najlepszą możliwą jakość obrazu Full HD, telewizory LED serii 5500 są wyposażone w technologię Clear Motion Rate 100, Wide Color Enhancer Plus oraz unikalny silnik HyperRealEngine.

Full HD zagwarantuje niezwykle wyrazisty obraz, bez zniekształceń kolorów i konturów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz korzystać z sygnału cyfrowego najwyższej jakości z Blu-ray lub telewizji cyfrowej.

W odróżnieniu od częstotliwości odświeżania, która jest częściowo odpowiedzialna za jakość obrazu, Clear Motion Rate określa ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.

Zadziwiająca jakość obrazu dzięki systemowi HyperReal Engine. Każdy moment będzie bardziej prawdziwy i głębszy, dzięki temu odczujesz go wyraźniej i zobaczysz więcej szczegółów.

Dzięki funkcji Wide Color Enhancer Plus skutecznie odtworzysz realne i naturalne barwy i światła. Po przeanalizowaniu każdego piksela jest on konwertowany na obraz 3D. W efekcie otrzymujesz pełne i niesamowicie realne kolory, które nigdy przedtem nie były dostępne w telewizorze.

SRS TheaterSound HD poprawia odtwarzanie dźwięku gwarantując uzyskanie dźwięku przestrzennego bez potrzeby zakupu dodatkowych głośników.

Za pomocą pakietu Smart Hub zwiększysz zasoby dostępne do oglądania. Teraz możesz pobierać różne aplikacje, korzystać z wybranych serwisów Internetowych na ekranie telewizora, a także za pomocą serwisów i usług być w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Technolgia DLNA umożliwia oglądanie multimediów zapisanych na komputerze za pośrednictwem telewizora.

Wbudowane wejście USB pozwala na przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki oraz wyświetlanie filmów z pamięci przenośnej, aparatu lub kamery wyposażonej w złącze USB.

Zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD.

Zintegrowany tuner kablowej telewizji cyfrowej DVB-C umożliwia dostęp do niekodowanych kanałów cyfrowej telewizji kablowej bez potrzeby korzystania z zewnętrznego dekodera. Liczba dostępnych kanałów zależna jest wtedy od dostawcy sygnału telewizyjnego.

4 wejścia HDMI umożliwią podłączenie kilku urządzeń jednocześnie bez konieczności przekładania kabli. Złącze HDMI zapewnia najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pomocą tego złącza przesyłany jest obraz i dźwięk HD, dopiero po podłączeniu urządzeń tym standardem można w pełni wykorzystać zalety telewizora.


Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: