Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Telewizja

Lista podkategorii:
DVB , OLED
Telewizor 40" LED full HD Samsung UE40C6000
Nowoczesny, 40-calowy telewizor wyświetlający obraz w technologii LED z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej DVB-T MPEG4 i HD TV. Unikalne wykończenie obudowy telewizora Crystal TV w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami czynią ten model doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających domowego centrum rozrywki filmowej i telewizyjnej. Dodatkowo doskonałe parametry takie jak rozdzielczość 1920x1080, wyświetlanie 100Hz z technologią MotionPlus czy wyjątkowy kontrast, pozwolą cieszyć się najwyższej jakości obrazem, nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych.
NEC MultiSync EA190M
Firma NEC zaprezentowała nowy monitor LCD noszący oznaczenie MultiSync EA190M.
Tagi: NEC
Trójwymiarowa plazma Full HD
Na targach IFA, które odbywają się w Berlinie, Panasonic prezentuje pierwszy na świecie system kina domowego, oparty na trójwymiarowym telewizorze plazmowym Full HD.
Tagi: Ifa, Hd, Panasonic
Notebooki z ekranami OLED w III kw. 2010 roku
Samsung planuje wprowadzić do sprzedaży w trzecim kwartale przyszłego roku notebooki wyposażone w ekrany OLED.
Tagi: Samsung, Oled
Monitory LED od BenQ
Nowe monity LED od BenQ.
Tagi: Benq, Led
Duże telewizory HDTV OLED coraz bliżej
Seiko Epson opracował sposób produkcji dużych paneli OLED do telewizorów HDTV. Technologia umożliwi stworzenie 37-calowych oraz większych odbiorników OLED HDTV.
Najcieńszy telewizor świata?
Południowokoreański gigant zaprezentował odbiorniki o szerokości przekroju 5,9 mm.
Tagi: Lg, Led, Ccfl
37-calowy OLED
37-calowy telewizor w technologii OLED ma w ciągu dwóch najbliższych lat trafić do sklepów.
Tagi: Oled, Panasonic
LifeView HDTV PCI Express Hybrid Tuner LV8H
Hybrydowy tuner cyfrowo-analogowy Not Only TV LV8H firmy Lifeview, na karcie PCI Express, to doskonały wybór na okres transformacji z sygnału analogowego na sygnał DVB-T. Sygnał analogowy zostanie w Polsce wyłączony do roku 2013 dlatego już dzisiaj warto inwestować w rozwiązania hybrydowe. Tuner z serii "Not Only TV" wyposażono w oprogramowanie TotalMedia, które czyni z niego nie tylko urządzenie do odbioru telewizji, ale również prawdziwe multimedialne domowe centrum rozrywki zarządzane pilotem.
Tagi: LifeView, Hdtv, Tuner
Net TV
Philips zapowiedział wprowadzenie na rynek europejski nowych telewizorów LCD oferujących funkcję Net TV. Zapewni ona klientom możliwość przeglądania stron internetowych bez konieczności włączania komputera.
Tagi: Philips, Net TV
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: