Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Telewizja

Lista podkategorii:
DVB , OLED
Technologia OLED
Ekrany OLED popularne stały się już w branży telefonów komórkowych. Na rynku możemy natrafić na różne modele kilku producentów. M.in. Samsung E950 i SGH-a717, LG KU311 i Nokia 7900 Prism.Teraz czas na debiut telewizorów.
Cyfrowy Polsat HD
Cyfrowy Polsat planuje w br. poszerzenie swojej oferty o nowe pakiety. Jednym z nich będzie pakiet zawierający wszystkie dostępne obecnie na platformie kanały, które są nadawane w wysokiej rozdzielczości.
Telewizja ITV od marca startuje z nowymi, rozrywkowymi formatami, wypeniajc luki na rynku telewizyjnym
Zmiana logotypu na transparentne, nowa oprawa graficzna Stacji nawizujca do najwikszych miast w Polsce oraz nowości programowe, to wszystko na antenie ITV ju od marca.
Tagi: Itv
UKE: dekoder cyfrowy za 250 zł ?
Aby móc korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej będzie potrzebny odbiornik wyposażony w odpowiedni tuner albo zewnętrzny dekoder DVB-T, który zostanie podłączony do telewizora. Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej poinformowała, że przy dużym popycie koszt takiego urządzenia może spaść z obecnych 400 złotych do nawet 250 zł.
Samsung LA22A480 - telewizor z wbudowanym tunerem FM
Samsung zaprezentował nowy telewizor LCD o oznaczeniu LA22A480. Urządzenie, co interesujące, może się pochwalić wbudowanym tunerem FM.
Cyfrowy Polsat pozyskał więcej abonentów niż rok wcześniej
Prezes Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki jest zadowolony z wyników sprzedaży w styczniu 2009 roku, gdyż spółce udało się pozyskać więcej abonentów niż przed rokiem.
SONY BRAVIA EX1
Lepsza jakość obrazu High Definition, niewiarygodnie płynne ujęcia szybkich scen i technologia bezprzewodowa 1080 HD - to wszystko znalazło się w niezwykle cienkim telewizorze BRAVIA serii EX1.
NETGEAR - NOWE INTERNETOWE PRZYSTAWKI ZE ZŁĄCZEM INTERNETOWYM DO TELEWIZORÓW
Świat internetowych filmów wideo, telewizji internetowej na żywo, filmów YouTube, popularnych witryn, kolekcji mediów HD, zdjęć rodzinny, muzyki i innych multimediów w domowym telewizorze.
Tagi: NETGEAR, Hd, HDTV, Tv, Usb
400 mln zł na dekodery cyfrowe
Koszty dofinansowania kupna dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (tzw. DVB-T) dla najuboższych wyniosą ok. 400 mln zł
DVB-T : Naziemna telewizja cyfrowa w tym roku w czterech miastach.
Pierwsze DVB-T , powstaną we wrześniu br. w Zielonej Górze, Żaganiu, Warszawie i w Poznaniu
Tagi: DVB-T, MPEG-4
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: