Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Telewizja

Lista podkategorii:
DVB , OLED
Telewizor cieńszy od komórki.
Najcieńszy na świecie telewizor LCD można podziwiać na stoisku Samsunga. Grubość prototypowego wyświetlacza wynosi zaledwie 6,5 mm. Te rekordowe wymiary udało się uzyskać dzięki technologii podświetlania ekranu przy pomocy diod LED.
Toshiba - telewizor HD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.
Japoński koncern Toshiba zaprezentował podczas trwających w Las Vegas targów CES telewizor HD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli.
Tagi: Toshiba, Hd, Led, Lcd
OLED od Sony
Sony zaprezentował na targach Consumer Electronics Show 2009 wyświetlacz OLED o przekątnej 21".
Tagi: OLED, Sony
LCD Samsunga z dostępem do internetu.
CES Samsung zaprezentował nową serię telewizorów LCD, urządzenia wykorzystują technologię INTERNET@TV czyli nowy wynalazek Samsunga i Yahoo, który umożliwia dostęp do informacji i treści multimedialnych pojawiających się na stronach amerykańskiego portalu.
Tagi: CES, Samsung
LED od Samsunga
Samsung Electronics przedstawia całkowicie nowy, kompletny asortyment LED TV. Nowe serie 8000, 7000 oraz 6000 wykorzystują podświetlenie ekranu diodami LED a nie tradycyjnymi lampami CCFL.
Tagi: LED, Samsung
ASUS My Cinema-U3000
Pełen zestaw do odbioru TV cyfrowej w każdym zakątku świata! - "Wewnętrzna antena" zwiększa poręczność (daje możliwość odbioru cyfrowej telewizji w przypadku braku anteny dachowej bądź zewnętrznej) - Oglądaj programy telewizji cyfrowej (DVB-T) na PC i notebooku - Niewielkie wymiary - Technologia ASUS VideoSecurity Online - Wsparcie dla MCE i Windows XP
Tagi: ASUS, TV cyfrowa
LG -  najcieńszy TV na świecie
Na targach CES 2009 firma LG zamierza zaprezentować najcieńszy na świecie telewizor LCD LED.
Tagi: LG, LCD, LED
 Samsung - 40-calowy OLED
Na wystawie FPD 2008 firma SAMSUNG przedstawiła swój największy, 40-calowy wyświetlacz OLED Full HD.
Tagi: Samsung, Oled
Pioneer PDP-LX5090 50-calowy ‘HD Ready 1080p’ KURO
KURO, najczarniejsza czerń. ‘KURO’ znaczy w języku japońskim 'czarny'. Jednak nie jest to zwykła czerń. To perfekcyjna czerń. W świecie telewizji, czerń jest wszystkim. Dlatego, że czerń obejmuje całą paletę kolorów. Najgłębsza czerń przyczynia się do generowania najbardziej intensywnych kolorów. Natchnieniem i celem naszych inżynierów przy tworzeniu najnowszej generacji ekranów KURO, było osiągnięcie najczarniejszej czerni, jaką można sobie wyobrażić i stworzenie ekranu, który zaoferuje absolutnie najlepszą jakość obrazu na świecie. KURO umożliwa dostrzeżenie dosłownie każdego odcienia między czernią, a bielą; najżywszych i nabardziej nieskazitelnych kolorów. PDP-LX5090, jeden z naszych najnowszych telewizorów KURO, ma grubość jedynie 93 mm i posiada na wyposażeniu cyfrowy tuner telewizji naziemnej.
N - Promocja Świąteczna
Promocja Świąteczna wszystkie pakiety za 0 zł przez 3 miesiące dekoder HD aktywacja za 0 zł HBO, Filmbox, Cinemax do 4 miesięcy w prezencie 9 kanałów HD bez dodatkowych opłat wypożyczalnia filmów VOD za 0zł przez 3 miesiące
Tagi: N, HD, Nbox, HDTV, Recorder
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: