Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Telewizja

Lista podkategorii:
DVB , OLED
FUNAI  -  LC5-D32BB Telewizor LCD, HD Ready
Już wkrótce na półkach dobrych sklepów z elektroniką użytkową zagości najnowszy model telewizora LCD Funai LT6-M32BB.
Tagi: Funai, Dvb-t, Lcd
Cowon S9 - odtwarzacz multimedialny
Nowości Cowon na targach IFA w Berlinie: firma Cowon przedstawiła odtwarzacz multimedialny: Cowon S9
Tagi: Cowon, T-DMB
Cowon O2 - odtwarzacz multimedialny
Nowości Cowon na targach IFA w Berlinie: firma Cowon przedstawiła odtwarzacz multimedialny: Cowon O2.
Tagi: Cowon, T-DMB
Kodak i nowa 7,6-calowa ramka OLED
Firma Kodak wprowadziła nową ramkę do zdjęć, która oparta jest na 7,6 calowych panelach OLED fimy CMEL. Ramka jest ultra cienka, a także bezprzewodowa. Jej rozdzielczość to 800 x 400 pikseli, natomiast pamięć wynosi 2 GB. Urządzenie posiada także kontrast 30 000 :1, kąt widoczności 180 stopni i kompatybilność z serwisami pokroju Flickera. Cenato 2311 zł.
Tagi: Kodak
Firma Samsung ma w swoich planach wydanie pierwszego ekranu na targach CES 2009.Model ma oferować wysoką rozdzielczość przy przekątnej 14,1 cala. Cena urządzenia ma wynosić około 4100 zł. Zabawka Samsunga zaoferuje wysoką rozdzielczość (póki co nie wiadomo co to znaczy) i obsługę obrazu 120 Hz.
Tagi: Samsung
Nowe produkty iriver na targach IFA 2008
Jednym z nich jest odtwarzacz SPINN wyposażony w 3,3-calowy wyświetlacz dotykowy typu AMOLED. Uwagę zwraca charakterystyczny scroll, dzięki któremu nawigacja po menu jest intuicyjna i bardzo wygodna. Poruszając jednocześnie kółkiem prawą ręką i dotykając ekranu lewą możemy łatwo i szybko przeglądać zawartość pamięci SPINNa. Natomiast wybór danej opcji w menu potwierdzany jest wibracją.
Tagi: IRiver
Asuka Media Players.
Asuka jest mało znaną firmą w Polsce. Wprowadziła ona na rynek dwa nowe odtwarzacze multimedialne PME430 oraz T35. Pierwszy z nich posiada 4,3 calowy ekran WQVGA i wsparcie dla DVB-T. Do wyboru będą dwie wersje z pamięcią 2 GB lub 4 GB. Drugi, T35 został wyposażony w mniejszy ekran, bo 3,5 cala i także posiada obsługę DVB-T.
Tagi: Asuka, MP4, DVB-T
Nowe telewizory Samsunga
Samsung w sierpniu zapowiedział sprzedaż nowych telewizorów LCD z podświetleniem LED i Full HD. Firma wprowadzi dwa modele 46 i 55 cali w kontraście 1 000 000:1.
Tagi: LED, Samsung, Full HD
Obecnie na próbę możemy w telefonie oglądąc 12 kanałów między innymi z oferty Polstau, TVP oraz TVN. Nadajnik został zamontowany w Warszawie. Z usługi można korzystać w promieniu 30 km od nadajniika i 10 km wewnątrz budynków.
Motorola, Inc. inwetuje w Quantum SPA będącym producentemmobilnych odbiorników telewizji DVB-H i szerokich rozwiązań w tej dziedzinie.
Tagi: Motorola, TV, DVB
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: