Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Oscary rozdane - "Artysta" zwycięzcą tegorocznych Oscarów.
Artysta" okazał się wielkim zwycięzcą tegorocznej gali oscarowej. Zrealizowana w czerni i bieli francuska niema produkcja zdobyła pięć statuetek: dla najlepszego filmu, reżysera, aktora pierwszoplanowego oraz za kostiumy i muzykę.
Tagi: Oscar, Film
Nokia nagrodzona Złotym Bellem
Nokia została nagrodzona statuetką Złoty Bell w kategorii „Debiut roku 2011” za smartfony z systemem Windows Phone 7 oraz w kategorii „Akcesorium roku” za słuchawkę Nokia Luna.
Tagi: Nokia
OSCARY 2012
Ogłoszono nominacje do 84. Nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.
Tagi: Oscar
Złote Globy rozdane.
Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 69 przyznało prestiżowe Złote Globy. Obok Oscarów są to najważniejsze nagrody filmowe w Hollywood. Produkcje HBO otrzymały w tym roku aż trzy statuetki.
1006 zwycięzców
Na stronie www.testuj.orange.pl została opublikowana lista 1006 zwycięzców akcji pt. "Testuj z Orange HTC 7 Mozart z Windows Phone", która jest organizowana przez Orange przy współpracy z firmami HTC oraz Microsoft.
Tagi: Orange
Złote Globy - 3 nominacje dla Warner Bros. i rekordowe 18 nominacji dla HBO!
Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 69 przyznało nominacje do prestiżowych nagród Złotych Globów. Obok Oscarów są to najważniejsze nagrody filmowe w Hollywood. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 15 stycznia 2012.
Papież zapalił światełka.
Papież Benedykt XVI zapalił wczoraj zdalnie światełka na stoku góry oddalonej od Watykanu o 200 kilometrów. Zrobił to przy pomocy "tabletu" Sony z systemem "Android".
Tagi: Tablet, Android, Sony
IT Academic Day
Grupa UPPoznan.NET ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami na konferencję IT Academic Day, podczas której słuchacze oraz zaproszeni prelegenci m.in. firmy Microsoft, CeeS, 3DScanning zaprezentują swoje produktu oraz technologie informatyczne.
Tagi: Konferencja
25 najbardziej lubianych stron na Facebooku
Facebook przygotował jesienny ranking 25 najbardziej lubianych stron w portalu społecznościowym Facebook.
Tagi: Facebook
Apple  iOS 5
Apple udostępniło użytkownikom swoich mobilnych urządzeń najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego iOS.
Tagi: Apple, Ios, Iphone
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: