Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

HTC INWESTUJE W NOWĄ, EUROPEJSKĄ SIEDZIBĘ

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca urządzenia mobilne, dokonała otwarcia nowej, europejskiej i angielskiej centrali w Slough

Europejski oddział HTC w ciągu ostatnich lat rozwinął sukcesywnie działalność na ponad 50 krajów. Bierze on czynny udział w tworzeniu globalnej strategii HTC poprzez inwestycje w kapitał ludzki i zawieranie strategicznych układów partnerskich z lokalnymi i regionalnymi operatorami oraz innymi partnerami. Europejska centrala dostarcza informacji o lokalnych rynkach projektantom odpowiedzialnym za tworzenie urządzeń mobilnych HTC. Firma w swych działaniach łączy wschodnią kulturę z zachodnimi ideałami. HTC stworzyła dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy oraz model biznesowy, którego ważnym elementem są wymagania stawiane przez użytkowników. Podejście to pozwoliło firmie stać się szybko jedną z globalnych marek konsumenckich. Inwestycja w siedzibę firmy na rynek EMEA odzwierciedla błyskawiczny wzrost HTC w ostatnich latach.

Nowa siedziba

  • Nowa europejska i brytyjska siedziba ma powierzchnię 6.500 metrów kwadratowych
  • Nowa siedziba była dawniej brytyjska siedzibą firmy O2
  • Budynek zapewnia też dodatkową przestrzeń na 150 miejsc dla nowych pracowników, którzy zostaną zatrudnieni w ciągu nadchodzących 12 miesięcy.

Tagi: Htc
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: