Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Nokia nagrodzona Złotym Bellem

Nokia została nagrodzona statuetką Złoty Bell w kategorii „Debiut roku 2011” za smartfony z systemem Windows Phone 7 oraz w kategorii „Akcesorium roku” za słuchawkę Nokia Luna.

Smartfony Nokia Lumia zostały nagrodzone w kategorii „Debiut roku”. Są one wynikiem prac prowadzonych we współpracy fińskiego producenta z firmą Microsoft. Modele te łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjny system Windows Phone oraz ponad 60 000 aplikacji dostępnych w Marketplace. Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 710, dostępne od jutra w sprzedaży, oferują także szybki i łatwy dostęp do sieci społecznościowych, przeglądarki Internet Explorer 9, platformy Xbox, pakietu Microsoft Office oraz serwisów Nokia Muzyka, Nawigacja i Mapy.

Słuchawka Nokia Luna została uhonorowana tytułem „Akcesorium roku”. Jury doceniło innowacyjny design urządzenia oraz zaawansowaną technologię NFC i funkcję Multipoint, umożliwiającą łączenie słuchawki z dwoma telefonami w tym samym czasie. Unikalny kształt oraz paleta żywych kolorów, w których oferowana jest słuchawka, sprawiają, że Nokia Luna to urządzenie, z którego kierowcy będą korzystać z prawdziwą przyjemnością.


Tagi: Nokia
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: