Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Czy czeka nas potop cyfrowych danych?
Cyfrowy wszechświat tak, jak ten realny, nieustannie się rozszerza. Z szacunków IDC wynika, że w samym tylko 2008 roku wygenerowano 487 trylionów bajtów danych. Jeśli chcielibyśmy cały ten ogrom informacji przegrać na płyty DVD o pojemności 4,4 GB wymagałoby to zainwestowania w 105,5 miliarda nośników tego typu. Zakładając, że średnica jednej płyty DVD wynosi 12 cm, to jeżeli ułożylibyśmy je jedna za drugą wzdłuż równika, okrążylibyśmy Ziemię 316 razy. W obliczu tak dynamicznego przyrostu ilości informacji cyfrowych coraz więcej osób zaczyna zadawać sobie pytanie: czy proces ten może trwać bez końca, czy może jesteśmy skazani na potop cyfrowych danych?
Tagi: ACTION
Inkubator innowacyjności Science2Business
Podczas otwarcia XVII edycji Giełdy Wynalazków w Warszawie, inkubator innowacyjności Science2Business przedstawił polskim pomysłodawcom ofertę dofinansowania w kwocie do 200 tys. euro. Science2Business jest pierwszym w historii Giełdy inkubatorem, który zaproponował innowatorom szerokie wsparcie merytoryczne i finansowe.
OSCAR dla wszystkich kobiet świata - Dzień Kobiet ma już 100 lat.
Wszystkie życzenia są dla kobiety Które bywają czasem niestety Trochę nerwowe i zalatane Ale są za to - bardzo lubiane Nasze dziewczyny , bardzo lubimy A więc Wam dużo szczęścia życzymy Nieważne przecież jaka uroda Jaka w ubiorze kobiecym moda Wszystko nieważne jest w życiu Waszym Bądźcie radością więc w życiu naszym Wam też życzymy szczęścia wielkiego Pięknej miłości, no i do tego Wielu sukcesów w pracy i w domu Marzeń spełnienia nie po kryjomu Radości wielkiej tutaj i teraz Byśmy cieszyli się z wami nieraz. A pracownice to też kobiety Które czasami ale niestety Dla siebie samych czasu nie mają Bo cały swój czas pracy oddają O nich to właśnie też pamiętamy Piękne życzenia więc im składamy Życząc im dużo szczęścia, miłości Do warsztatowców moc cierpliwości By z nami były przez długie lata I były również - radością świata Wiedzcie że także ktoś tam pamięta Zawsze codziennie nie tylko w święta Życzymy Wam wiary i cierpliwości Od szefa kasy i życzliwości Bo wszystkie panie tu na tym świecie Są bardzo ważne dla nas jak wiecie Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą Przy nich się przecież ludzie nie nudzą Więc koleżankom naszym mówimy Że całym sercem swym je lubimy!
Tagi: życzenia
OSCARY 2010 : FILM
Najlepszy Film Oscar: "The Hurt Locker. W pułapce wojny", reżyseria Kathryn Bigelow.
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : REŻYSERIA
Najlepsza Reżyseria Oscar: Kathryn Bigelow - The Hurt Locker. W pułapce wojny
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : AKTOR PIERWSZOPLANOWY
Najlepszy Aktor w Roli Pierwszoplanowej Oscar: Jeff Bridges "Szalone serce"
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : AKTORKA PIERWSZOPLANOWA
Najlepsza Aktorka w Roli Pierwszoplanowej Oscar: Sandra Bullock za "Blind Side"
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : AKTOR DRUGOPLANOWY
Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska Oscar: Christopha Waltza, "Bękarty wojny"
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : AKTORKA DRUGOPLANOWA
Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca Oscar: Mo’Nique - "Precious"
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : FILM ANIMOWANY
Najlepszy Długometrażowy Film Animowany Oscar: "Odlot" Pete Docter
Tagi: OSCARY
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: