Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

OSCARY 2010 : PIOSENKA FILMOWA
Najlepsza Piosenka Oscar: Ryan Bingham (P) i T Bone Burnett (The Weary Kind) za utwór przewodni do filmu "Crazy Heart" (Szalone serce).
Tagi: OSCARY
OSCARY 2010 : EFEKTY SPECJALNE
Najlepsze Efekty Specjalne Oscar: "Avatar" - Richard Baneham, Andrew R. Jones, Joe Letteri, Stephen Rosenbaum
Tagi: OSCARY
 Pro Studio Series 2010
Pro Series już 25 lutego 2010 w Polsce! Multikino Ursynów Al. KEN 60 Warszawa Najnowsze oprogramowanie Final Cut Studio i Logic Studio to programy bogato wyposażone w narzędzia, które czynią produkcję filmową i muzyczną jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się od ekspertów Apple w jaki sposób możesz czerpać korzyści z nowych funkcji oprogramowania Apple, stworzonych z myślą o Tobie i dostosowanych do specyfiki Twojej pracy!
Tagi: Apple, Program
Wystawa motocykli w Warszawie
W warszawskich halach MT Polska odbędzie się II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Impreza będzie trwać od 19-21 lutego.
Tagi: Motocykl, Wystawa
AKADEMIA NIKONA ZAPRASZA
Zajęcia teoretyczno - praktyczne prowadzone przez Wykładowcę, poświęcone nauce obsługi i praktycznego wykorzystania możliwości aparatów fotograficznych, oprogramowania i sprzętu pomocniczego (np. lampy błyskowe) marki Nikon. Kurs trwa jeden dzień i ma charakter teoretyczno - praktyczny, z naciskiem na wykonanie jak największej liczby ćwiczeń.
Tagi: NIKON
Rośnie rynek bezpłatnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa
Jak wynika z raportu „Consumer Security Market Trends, 2009 to 2010” przygotowanego przez Forrester Research Inc., segment bezpłatnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dynamicznie się rozwija stanowiąc realne zagrożenie dla producentów płatnych programów antywirusowych.
BEST image PR dla firmy Folnet
Agencja BEST image PR została wybrana przez firmę Folnet do realizacji zadań z zakresu public relations w ramach projektu „Usprawnienie procesów biznesowych pomiędzy firmą FOLNET a jej partnerami dzięki rozbudowie systemu zamówień B2B”. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
RICOH POLSKA SPONSOREM ITTF PRO TOUR POLISH OPEN 2009
Firma Ricoh Polska była sponsorem jednej z największych imprez tenisa stołowego w Polsce – ITTF Pro Tour Polish Open 2009.
Tagi: RICOH
„Od pomysłu do przemysłu” – wystartował największy polski inkubator innowacyjności
Science2Business – największy polski inkubator innowacyjności służy pomocą polskim naukowcom, inżynierom i pomysłodawcom w komercjalizacji pomysłów, ochronie własności intelektualnej, a także budowaniu firm, które mają czerpać zyski z innowacji. Na powstałe przy inkubatorze firmy czeka wsparcie ekspertów, zaplecze do testów i badań oraz do 200 tys. EURO. Science2Business działa w bardzo perspektywicznych branżach: biotechnologia (i telemedycyna), energia odnawialna oraz technologie informatyczne i mobilne.
Nico Rosberg startuje w Formule 1
Stuttgart – Nico Rosberg (23) w sezonie 2010 wystartuje w mistrzostwach świata Formuły 1 jako kierowca nowo sformowanego zespołu Mercedes Grand Prix.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: