Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

RICOH PRO C900/C900S UHONOROWANY MEDALEM EUROPEJSKIM
27 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał XIX edycji Medalu Europejskiego, organizowanej przez Business Centre Club, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W uroczystości uczestniczyło 73 laureatów Medalu Europejskiego, laureaci Honorowych Medali Europejskich oraz osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Kanclerze Lóż Regionalnych BCC z całej Polski, przedstawiciele prasy ogólnopolskiej i regionalnej.
Tagi: RICOH
Victoria’s Secret Fashion Show 2009/2010
Tegoroczny pokaz jednej z największych bieliźniarskich marek świata to wspaniałe widowisko z udziałem pięknych modelek i gwiazd.
Tagi: Victoria
RICOH ZAPREZENTOWAŁA NOWĄ PLATFORMĘ MARKI
Firma Ricoh, specjalista w dziedzinie systemów druku produkcyjnego i biurowego, zaprezentowała nową platformę komunikacyjną marki .
Tagi: RICOH
Konsorcjum FEN na Cisco EXPO 2009
FEN zaprezentowali możliwości Cisco Spam&Virus Blocker – urządzenia, które zabezpiecza serwer pocztowy przed niechcianymi wiadomościami e-mail, oraz Cisco Demo Lounge – program umożliwiający demonstrację rozwiązań Cisco dla małych firm.
Tagi: Fen, Cisco, Expo
Ostatnie dni Pirate Bay
Sąd w Amsterdamie ogłosił swój wyrok: The Pirate Bay musi usunąć wszystkie pliki Torrent wskazane przez organizację BREIN oraz zablokować się na dostęp z Holandii.
Netflix VoD od listopada w PlayStation 3
Firma Netflix zapowiedziała, że już w listopadzie zaoferuje użytkownikom konsol PlayStation 3 mieszkającym w Stanach Zjednoczonych możliwość oglądania wideo na żądanie.
Tagi: Netflix VoD, PS3
Premiera Windows 7
Jest szybki, zaskakuje wygodą użytkowania i nowymi funkcjami.
Tagi: Windows 7
Gadu-Gadu 10
Właśnie ruszyły zapisy do beta-testów aplikacji.
Tagi: GG
0,5 mld euro straty w III kwartale
W III kwartale br. obroty fińskiego koncernu spadły o 20\% w skali roku i wyniosły ok. 9,8 mld euro. Fiński koncern zamknął trzeci kwartał br. stratą w wysokości 559 mln euro.
Tagi: Nokia, Gsm
Chrome na Maka
Przeglądarka internetowa Chrome przeznaczona na komputery typu Mac pojawi się w Sieci już na gwiazdkę.
Tagi: Chrome, Mac
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: