Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Avaya Aura
Avaya Aura to jednoserwerowy system ujednoliconej komunikacji dla przedsiębiorstw zatrudniających co najmniej 100 pracowników, który można rozszerzyć do 2400 użytkowników i 250 lokalizacji.
Tagi: Avaya Aura
Akademia Nikona zaprasza
Zajęcia prowadzone przez Wykładowcę, poświęcone wykorzystaniu konkretnego produktu lub grupy produktów w praktyce fotograficznej. Celem kursu jest nauka obsługi sprzętu fotograficznego oparta na realnych podstawach fotograficznych. Zajęcia mają charakter wykładu połączonego z praktycznymi ćwiczeniami i trwają jeden dzień.
Tagi: Nikon, Aparat
Fast Flip - nowa Google
Firma Google uruchomiła nową usługę o nazwie Fast Flip, która pozwala na szybkie przeglądanie newsów z serwisów internetowych.
Tagi: Google
Uwaga oszust internetowy.
Mężczyzna po okazyjnej cenie wystawia na sprzedaż sprzęt elektroniczny - głównie laptopy i telefony komórkowe. Pobiera pieniądze, ale towaru nie przysyła. W ten sposób Dariusz K. z Godziszewa w Pomorskiem oszukał już kilkaset osób. Prokuratury w całym kraju wystawiły za nim sześć europejskich nakazów zatrzymania.
Tagi: Internet
Pierwsza wpadka Leoparda
Najnowszy system operacyjny Apple’a, czyli Snow Leopard, ma już na swoim koncie wykrytą lukę w bezpieczeństwie.
Live Chat na Allegro
Allegro - najbardziej znana platforma handlowa w polskim Internecie wprowadziła rozwiązanie, które ma być uzupełnieniem dotychczasowej formuły wsparcia użytkowników, opartej na korespondencji e-mailowej.
Tagi: Allegro
Sony  3D
Podczas odbywających się w Berlinie targów IFA 2009, firma Sony zapowiedziała poważne plany wprowadzania technologii trójwymiarowego obrazu pod strzechy domów na całym świecie.
Tagi: Sony, 3d
Nazareth zagra na rzeszowskim Rynku
Legendarny zespół hardrockowy wystąpi 3 września Nazareth, kultowy zespól hardrockowy ze Szkocji, znają wszyscy obecni 40- i 50-latkowie. W czasach ich młodości, w latach 70., Nazareth był na szczytach europejskich list przebojów, a płyta Hair of the Dog podbiła serca publiczności na całym świecie. Za tydzień, w czwartek 3 września Nazareth zagra koncert na rzeszowskim Rynku. Koncertu, na który nie będzie biletów. Każdy będzie mógł przyjść i wzruszyć się słuchając na żywo przepięknych ballad Love Hurts, Dream On i wielu, wielu tak dobrze nam znanych przebojów...
Tagi: Nazareth
Nowy kanał filmowy platformy N
Na satelicie Hot Bird uruchomiony został testowy przekaz kanału filmowego premium Nfilm HD, który we wrześniu br. planuje uruchomić platforma N.
Tagi: N, Telewizja
Politechnika Wrocławska docenia Ogicom
Spółka Ogicom, wiodący na rynku dostawca usług internetowych, została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Biznes przyjazny nauce”, przyznanym przez Politechnikę Wrocławską. To kolejna nagroda na koncie Ogicom potwierdzająca dbałość firmy o najlepszą jakość i kompleksowość oferowanych usług oraz wkład w rozwój dialogu pomiędzy biznesem a nauką.
Tagi: Ogicom
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: