Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

RICOH PRZYGOTOWUJE SIĘ DO TURNIEJU  RICOH WOMEN’S BRITISH OPEN
Firma Ricoh, specjalizująca się w urządzeniach biurowych i druku produkcyjnym, przygotowuje się do wydarzenia związanego z Ricoh Women’s British Open, jedynym kobiecym turniejem golfa klasy major poza Stanami Zjednoczonymi.
Tagi: Ricoh
DRM to przeszłość
Przełomowa deklaracja rzecznika organizacji RIAA. Jonathan Lamy powiedział w ostatnim wywiadzie, że "DRM jest już martwe". Warto przypomnieć, że jeszcze do niedawna RIAA zaciekle broniła koncepcji cyfrowego zabezpieczenia multimediów i twierdziła, że DRM to przyszłość serwisów internetowych.
Tagi: RIAA, DRM
NETGEAR wśród firm uzyskujących największe dochody z pamięci masowych
Firma Gartner® potwierdziła, że NETGEAR®, Inc., światowy dostawca innowacyjnych rozwiązań sieciowych, został liderem rynku biznesowych pamięci masowych NAS w kategorii do 5000 USD oraz należy do grupy sześciu najlepszych firm oferujących urządzenia NAS. Kwietniowy raport Gartnera na temat udziału w rynku NAS “Market Share: Network Attached Storage/Unified Storage, Worldwide, 2009” potwierdza wiodącą pozycję firmy NETGEAR biorąc pod uwagę całkowite przychody i liczbę sprzedanych urządzeń w roku 2008. Wyniki plasują NETGEAR wśród najlepszych firm na świecie.
Tagi: NETGEAR
Złoty Laur INFOTELA dla Konsorcjum FEN
Konsorcjum FEN Sp. z o.o. - dystrybutor rozwiązań IT – zostało uhonorowane nagrodą „Złoty Laur INFOTELA” w XI edycji konkursu o Laur INFOTELA. Prestiżowe dla branży wyróżnienie przyznano za przeprowadzone przez Konsorcjum FEN wdrożenie sieci bezprzewodowej Meru Networks na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Tagi: Fen
Tytuł Business Superbrand dla Konica Minolta
Konica Minolta otrzymała tytuł Business Superbrand, który potwierdza bardzo silną pozycję marki w sektorze biznesowym.
Czesio i Shrek lepsi od polityków
Czesio z „Włatców Móch”, Edward Ącki i serialowa Brzydula zdystansowali prawdziwych polityków w wirtualnych eurowyborach, które 1 czerwca odbyły się w serwisie społecznościowym dla młodzieży epuls.pl. Lista wyborcza nastolatków zyskała prawie trzy razy więcej głosów niż druga w kolejności Platforma Obywatelska.
Tagi: Epuls, Serwis
FreecoNet współpracuje z INTERIA.PL
FreecoNet SA – dostawca usługi telefonii internetowej dla domu i firm – podjął współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich portali internetowych INTERIA.PL. Jej wynikiem jest powstanie zupełnie nowego serwisu Halo Interia (www.halo.interia.pl), który umożliwia korzystanie z telefonii VoIP oraz bogatego pakietu usług dodanych.
Oświata stawia na nowe technologie
Reprezentanci Ministerstwa Edukacji Narodowej, parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, setki nauczycieli gł. informatyki z całej Polski, a także dyrektorzy szkół i rodzice wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Zjeździe Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych 2009. Tegoroczne wydarzenie poświęcone było tematowi obecności najnowszych technologii w szkołach oraz ich wpływie na edukację dzieci i młodzieży.
ABI - ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Zdobądź kwalifikacje do prowadzenia dokumentacji związanej z ochroną informacji, w tym przede wszystkim ochroną danych osobowych w swojej organizacji (dane pracowników, petentów, klientów) – wymóg Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Potrójny triumf Audi w plebiscycie Fleet Awards 2009
W plebiscycie na najlepszy pojazd flotowy w klasie średniej premium zwyciężyło Audi A4, z kolei Audi Q5 pokonało konkurentów w kategorii małych samochodów SUV.
Tagi: Audi, Auto
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: