Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Nowa ESKA
Wystartowała wersja beta serwisu eska.pl. Nowa koncepcja opiera się na systemie powiązań i rekomendacji. W bazie muzycznej, na tę chwilę, znajduje się kilka tysięcy otagowanych hitów, gwiazd i płyt.
Tagi: Eska
AVG otwiera Międzynarodowe Centrum Badawcze
Firma AVG Technologies, globalny dostawca rozwiązań bezpieczeństwa internetowego, któremu zaufało już ponad 80 milionów klientów, ogłosił dziś otwarcie swojego międzynarodowego centrum badawczego w Brnie w Czechach. Centrum AVG Malware TRAP zbiera i analizuje informacje o złośliwym oprogramowaniu i sposobach jego rozprzestrzeniania się w Internecie.
Tagi: Avg, Trap
RICOH zarządza drukiem
Ricoh Europe, dzięki rozszerzeniu usług zarządzania drukiem, oferuje przedsiębiorstwom zwiększone możliwości redukcji kosztów, zwiększania wydajności i ograniczania wpływu na środowisko naturalne. Szersza oferta usług zarządzania dokumentami obejmująca cały cykl ich życia, wyróżnia się na rynku i może być świadczona zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Kompleksowe rozwiązanie może być zastosowane do istniejących procesów, aby spełnić specyficzne wymogi przedsiębiorstwa. Obejmuje ono doradztwo, sprzęt, oprogramowanie, obsługę serwisową, zarządzanie, outsourcing systemów biurowych oraz przetwarzanie dokumentów w całym cyklu ich istnienia.
Tagi: Ricoh, Mps
Bądź zgodny z Windows 7
W ramach witryny MSDN, kierowanej głównie do środowiska programistów, Microsoft uruchomił polską stronę poświęconą kompatybilności aplikacji z Windows 7.
IT Academic Day 2009
W najbliższy wtorek, 28. kwietnia, odbędzie się w Warszawie konferencja IT Academic Day 2009 na Wojskowej Akademii Technicznej (Klub WAT, ul. Kaliskiego 25a).
Tagi: Konferencja
Epson® zdobywa trzy prestiżowe nagrody TIPA
W konkursie Technical Image Press Association (TIPA) Awards 2009 firma Epson otrzymała trzy spośród najbardziej cenionych europejskich wyróżnień w dziedzinie fotografii i cyfrowego przetwarzania obrazu. Epson Stylus Photo PX800FW otrzymał tytuł „Najlepszej wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej w 2009 roku”, Epson Stylus Pro GS6000 zdobył nagrodę dla „Najlepszej drukarki wielkoformatowej w 2009 roku”, a Epson EH-TW5000 został „Najlepszym eksperckim projektorem fotograficznym w 2009 roku”.
EdukacjaMedyczna.pl
Firma Medforum uruchomiła internetowy serwis szkoleniowy dla lekarzy EdukacjaMedyczna.pl. W witrynie dostępne są specjalistyczne informacje i artykuły.
Tagi: Www, Serwis
VCC Systems - nowy gracz na rynku wideokonferencji
VCC Systems to nowa firma, która rozpoczęła działalność na rynku zaawansowanych rozwiązań wideokonferencyjnych w Polsce. Ofertę firmy tworzą głównie rozwiązania Vivicom International GmbH - niemieckiego potentata w obszarze wideokomunikacji przez komputery PC, a także Emblaze-VCON - jednego z globalnych liderów w dziedzinie zaawansowanych systemów do wideokonferencji.
100 mln złotych za Euro 2012
Telewizja Polska zdobyła prawa do transmisji Euro 2012, pokonując w przetargu Polsat i firmy pośredniczące. TVP pokaże na żywo wszystkie mecze - również w internecie i telefonach komórkowych.
Tagi: Euro, Polsat, Tvp, Sport
Media Contacts dla Peugeot i Citroen
Media Contacts, agencja mediów interaktywnych, została wybrana do obsługi skonsolidowanych budżetów marek koncernu PSA - Peugeot i Citroen.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: