Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Orange Sport Info (wideo)
Telekomunikacja Polska uruchomiła dziś na własnej platformie IPTV swój drugi kanał telewizyjny o nazwie Orange Sport Info.
Tagi: Orange, Sport, Info
Napisy.org
Niemal dwa lata śledztwa w sprawie przeciw twórcom strony Napisy.org nie przyniosły takich rezultatów, jakich mogliby oczekiwać przedstawiciele organizacji ochrony praw autorskich i twórczości audiowizualnej.
O monitoringu IP na warsztatach FEN
Monitoring oparty na systemach IP jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w instalacjach telewizji przemysłowej i będzie przyszłością nadzoru wizyjnego. Taki wniosek wypływa z cyklu warsztatów „ACTi System Integrator Training”
NETGEAR®, Inc., światowy dostawca innowacyjnych rozwiązań sieciowych, gościł na tegorocznych targach CeBIT w Hannowerze na swoim stoisku wyjątkowych VIPów: supergwiazdora filmów akcji i gubernatora Kalifornii w jednej osobie - Arnolda Schwarzeneggera oraz kanclerz Niemiec - Angelę Merkel. Goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się produktom firmy NETGEAR, w tym najnowocześniejszemu urządzeniu – przystawce telewizyjnej NETGEAR Internet TV Player ITV2000. Spotkanie uwieczniono na pamiątkowych zdjęciach.
Tagi: NETGEAR
NETGEAR®, Inc., światowy dostawca innowacyjnych rozwiązań sieciowych, ogłosił wprowadzenie nowych wersji niezarządzanlych przełączników dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Dzięki zaimplementowanym nowym funkcjom urządzenia pozwolą znacząco zmniejszyć pobór mocy nie zmniejszając jednocześnie wydajności. Zarówno przełączniki wolnostojące, jak i te montowane w obudowach, zostały wyposażone w nowe układy optymalizujące pobór mocy, pozwalając zredukować pobieraną energię o około 52\%. Firma Netgear prezentuje nowe przełączniki na targach CeBIT w Hannowerze.
Tagi: NETGEAR
Pod hasłem „Welcome to IP World”, Konsorcjum FEN zaprasza w dniach 17-19 marca br. na targi komunikacji elektronicznej INTERTELECOM w Łodzi. Na stoisku FEN odbędzie się polska premiera serwera plików QNAP TS-809U-RP, który może pomieścić do 16 TB danych.
Tagi: Fen
NETGEAR®, Inc., światowy dostawca innowacyjnych rozwiązań sieciowych, demonstruje ReadyNAS® Vault™ – nowy serwis archiwizacji danych dla urządzeń NAS dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Usługa została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić użytkownikom funkcjonalność klasy przemysłowej zachowując łatwość użytkowania. Usługa jest dostępna dla wszystkich urządzeń z wielokrotnie nagradzanej rodziny pamięci masowych ReadyNAS®.
Tagi: NETGEAR
Ricoh Europe Holdings PLC poinformowała o przejęciu ATA INT.LTD Sp. z o.o. w Polsce. Obie firmy współpracują od 1992 roku, kiedy to ATA-INT.LTD rozpoczęła dystrybucję produktów marki Gestetner należącej do Grupy Ricoh. Połączenie z Grupą Ricoh przyniesie korzyści klientom firmy ATA-INT.LTD, dzięki ich większemu i ściślejszemu dostępowi do sieci sprzedaży i serwisu Ricoh, która obejmuje 150 przedsiębiorstw na całym świecie. ATA-INT.LTD zapewni natomiast Grupie Ricoh lepsze zrozumienie specyfiki lokalnego rynku, co wpłynie na dalsze poszerzenie i wzmocnienie obecności Ricoh w tym regionie.
Tagi: RICOH
Premiera nowych produktów VEDIA na targach CeBIT
Podczas rozpoczynających się targów CeBIT 2009, największej na świecie imprezie wystawienniczej poświęconej nowym technologiom, VEDIA przedstawiła dwa autorskie odtwarzacze multimedialne oraz zapowiedziała premierę ekskluzywnej linii swoich produktów.
Tagi: VEDIA, MP3, MP4
Pierwszy w Polsce prom o napędzie gazowym
Pierwszy w Polsce prom o napędzie na gaz ziemny LNG zwodowano w piątek w Stoczni Północnej w Gdańsku. Cztery tego typu jednostki zamówił armator z Norwegii.
Tagi: WYDARZENIA
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: