Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Od dziś funkcjonuje  nowy, regionalny portal - www.stetinum.pl
1 marca 2009 roku rozpoczął działalność stetinum.pl – nowy szczeciński portal informacyjny.
Tagi: Portal
UCP.MP3Store EC w finale e-mistrzostw świata FIFA
Marcin „VanShooter” Raptis z zespołu UCP.MP3Store eSport Club został zwycięzcą eliminacji FIFA Interactive World Cup 2009, które rozegrały się w minioną sobotę w Warszawie. FIFA Interactive World Cup 2009 to e-sportowe mistrzostwa świata poświęcone grze FIFA. Są jedynym turniejem wirtualnej piłki nożnej pod patronatem międzynarodowej federacji piłkarskiej FIFA. W polskich eliminacjach wzięło udział 512 zawodników z całej Polski.
Tagi: Fifa, Wydarzenia
NETGEAR READYNAS DUO OTRZYMAŁ NAGRODĘ “EXCELLENCE IN TECHNOLOGY 2009”
Firma NETGEAR®, Inc. otrzymała nagrodę Excellence in Technology 2009 magazynu Small Business Computing, w ramach dorocznego rankingu najlepszych urządzeń technologicznych dla małych przedsiębiorstw. NETGEAR ReadyNAS® Duo został uznany przez czytelników za najlepszy produkt w kategorii serwerów klasy NAS za możliwości w zakresie strumieniowego przesyłania danych, obsługi dysków, możliwości wymiany dysków bez przerywania pracy, zabezpieczeń SSL i kompatybilności z oprogramowaniem klienckim w systemach Windows®, Mac®, Linux i UNIX.
Tagi: NETGEAR, Sieci
Nikon wygrywa.
Media wyróżniły sprzęt marki Nikon aż czterema nagrodami. Aparat D700 i D90.
Bilety na Madonnę od 220 do 1100 zł
15 sierpnia na lotnisku Bemowo wystąpi Madonna. Sprzedaż biletów rusza już w najbliższy piątek.
Tagi: Madonna
Maxcube, producent akcesoriów i komponentów komputerowych, wchodzi na polski rynek.
Maxcube International wchodzi na polski rynek z szeroką gamą innowacyjnych i zaawansowanych produktów, przeznaczonych dla entuzjastów gier komputerowych oraz najbardziej wymagających użytkowników.
Tagi: Maxcube, CeBIT
Facebook najczęściej odwiedzanym serwisem społecznościowym
W styczniu bieżącego roku serwis społecznościowy Facebook zanotował prawie 1,2 miliarda wizyt - podała firma badawcza Compete.
Tagi: Facebook
Wybrano najlepsze zdjęcie World Press Photo
Amerykanin Anthony Suau zdobył główną nagrodę World Press Photo za rok 2008 poinformowali w Amsterdamie organizatorzy tego najbardziej prestiżowego konkursu w świecie fotografii. Wśród laureatów jest czworo Polaków.
Kampania medialna przeciw cyberprzemocy
"Baw się w Internecie-BEZPIECZNIE" - kampania pod takim hasłem ruszyła we wtorek w Dniu Bezpiecznego Internetu w Polsce i innych krajach UE. Ma ona zwrócić uwagę na problem cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży
Diamenty Forbesa 2009 - lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość
Zestawienie Diamenty Forbesa powstaje we współpracy z firmą Dun&Bradstreet. W aktualnym, już trzecim z kolei rankingu znalazły się firmy, które najbardziej dynamicznie zwiększały swą wartość w latach 2005-2007.
Tagi: Wydarzenia
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: