Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Konica Minolta zaprasza na cykl prezentacji nowych urządzeń biurowych
Firma Konica Minolta organizuje cykl prezentacji nowych urządzeń biurowych, które odbędą się w Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.
V Dzień Bezpiecznego Internetu
10 lutego, już po raz piąty, Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, realizatorzy unijnego projektu Saferinternet.pl, organizują w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu .
Tagi: Internet
Unia Europejska - kolejne antypirackie przepisy.
W najbliższych tygodniach Parlament Europejski głosować będzie nad raportem proponującym wprowadzenie kilku poważnych zmian dotyczących walki z piractwem komputerowym na terenie Unii Europejskiej.
Tagi: Wydarzenia
Warsztaty z archiwizacji fotografii
Warszawska Galeria Asymetria zaprasza 21 lutego na warsztaty z archiwizacji i konserwacji fotografii.
Tagi: FOTO, Warsztaty
Zdjęcia miesiąca w agencji Reuters – styczeń 2009
Reuters jedna z największych na świecie agencji prasowych przygotowała fotograficzny przegląd minionych wydarzeń. W galerii znalazło się 59 najlepszych zdjęć wykonanych w styczniu 2009 przez fotoreporterów Reutersa.
Tagi: Reuters, Zdjęcia
Nowe urządzenie zrewolucjonizuje sport wspinaczkowy na świecie.
ClimbStation to nowe, rewolucyjne urządzenie do wspinaczki na ruchomej ściance. Światowa premiera urządzenia odbędzie się w Monachium w Niemczech a dokładniej 01.02.2009 na zimowych targach ISPO WINTER 2009, hala B3 miejsce BN 23. Targi potrwają aż do 04.02.2009 na które serdecznie zapraszamy. ClimbStation już niedługo zawita do Polski i całej Europy.
90 procent firmowych e-maili to spam
Ponad 90 procent wiadomości e-mail wysyłanych do firm w 2008 roku stanowił spam.
PM Sport tworzy wirtualną przestrzeń dla sportowców
PM Sport, dystrybutor znanych marek sportowych, takich jak Rossignol, Dynastar, Naish i Roxy, oddał do użytku nową stronę internetową, wzbogaconą o elementy społecznościowe zarówno dla pasjonatów jak i profesjonalistów uprawiających sporty zimowe i wodne. Za projekt strony odpowiada agencja interaktywna Dot 360.
Tagi: Sport, Internet
Nagroda dla projektora 3M MPro110
Projektor kieszonkowy 3M MPro110 został zwycięzcą rankingu na najlepszy gadżet roku 2008 r. Tytuł ten został przyznany przez magazyn Popular Science, który od wielu lat wyróżnia wyjątkowe nowości technologiczne. Produkt firmy 3M pokonał produkty takich firm jak Casio, Apple czy Samsung.
Tagi: Projektor, 3M, LED
HTC Touch HD zwycięża w plebiscycie „Męska Rzecz 2008”
Zgodnie z zapowiedziami, 15 stycznia br. na uroczystej gali „Męska Rzecz 2008” telwizji TVN Turbo nastąpiło ogłoszenie wyników plebiscytu. Widzowie wraz z jurorami zadecydowali co mężczyźni lubią najbardziej. Miano „Męskiej Rzeczy 2008” w kategorii Gadżet i Elektronika zdobył najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon HTC Touch HD z ogromnym ekranem dotykowym.
Tagi: HTC, Touch HD
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: