Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

W styczniu rusza ogólnopolska kampania informacyjna Chrońpliki.pl
Kampania ma na celu uświadomienie użytkownikom komputerów konieczności tworzenia kopii zapasowych plików przechowywanych na twardych dyskach i innych nośnikach, np. przenośnych pendrive'ach USB.
NETGEAR DLA  PROFESJONALISTÓW, ENTUZJASTÓW MEDIÓW I MOBILNYCH UŻYTKOWNIKÓW
NOWA SERIA WSZECHSTRONNYCH BEZPRZEWODOWYCH ROUTERÓW Najnowsze, w pełni wyposażone, bezprzewodowe routery oferują niezawodność dwóch zakresów radiowych, gigabitową wydajność, dostęp do magazynów danych i energooszczędność.
RICOH I IBM NAWIĄZUJĄ GLOBALNĄ STRATEGICZNĄ WSPÓŁPRACĘ
Firma Ricoh Company Ltd. poinformowała o zawarciu globalnej strategicznej współpracy z IBM w celu dostarczania klientom kompleksowych rozwiązań wykorzystujących szerokie możliwości obu firm.
Tagi: Ricoh, IBM
Międzynarodowy Rok Astronomii
Rok 2009 został ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowym Rokiem Astronomii. To dla uczczenia 400. rocznicy teleskopu Galileusza.
Rekordowa liczba uczestników FIFA IWC 2009
Już ponad 320 tysięcy zawodników zgłosiło się do udziału w zawodach. Tegoroczny Wielki Finał odbędzie się w maju w Barcelonie, w Hiszpanii, jednej z najważniejszych stolic piłkarskich świata.
IKEA inwestuje w Polsce.
W 2009 r. IKEA zamierza m.in. otworzyć swój sklep w Łodzi oraz rozpocząć budowę miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie.
Tagi: IKEA
Po raz 66. wręczono Złote Globy.
Danny Boyle i Kate Winslet triumfują na Złotych Globach Wielkim zwycięzcą tegorocznej gali okazał się obraz Danny'ego Boyle'a "Slumdog. Milioner z ulicy", który wyróżniono czterema statuetkami za scenariusz, reżyserię, muzykę oraz w kategorii najlepszy dramat. Dwie nagrody otrzymała Kate Winslet, którą doceniono za kreację w filmach "Droga do szczęścia" i "Zaklinacz słów". Pośmiertnie wyróżniono również Heatha Ledgera za rolę Jokera w kinowym przeboju "Mroczny rycerz".
Tagi: Złote Globy
National Geographic Polska na Dachu Antarktydy
W piątek 2 stycznia 2009 r. o godzinie 16.00 (20.00 czasu polskiego) redaktor naczelna magazynu National Geographic Polska Martyna Wojciechowska stanęła na Dachu Antarktydy.
EUROPA SKORZYSTA Z POLSKICH NARZĘDZI
Serwis indexcopernicus.com platformą współpracy dla jednostek naukowych z Unii Europejskiej
NETGEAR FINALIZUJE PRZEJĘCIE AKTYWÓW CP SECURE
Firma NETGEAR®, Inc. poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia aktywów CP Secure International Holding Limited (“CP Secure”), prywatnego producenta zintegrowanych systemów bezpieczeństwa sieciowego, chroniących organizacje przed atakami złośliwego oprogramowania poprzez strony sieciowe i e-mail.
Tagi: NETGEAR
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: