Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

HTC Touch HD bezkonkurencyjny w teście smartfonów
HTC Corp. poinformowała, że HTC Touch HD uzyskał najwyższe noty spośród smartfonów testowanych przez angielski program Gadget Show nadawany na kanale Channel 5.
RICOH OTRZYMUJE DWIE NAGRODY EUROPEAN BUSINESS AWARDS
Ricoh Europe PLC potwierdziła zaangażowanie w zrównoważoną działalność dołączając do UN Global Compact. Firma otrzymała dwie nagrody Ruban d'Honneur w kategorii “Świadomości Środowiskowej” i “Zrównoważonego Biznesu” w konkursie European Business Awards.
Tagi: RICOH
Niemiecka precyzja w telefonii internetowej
SNOM – niemiecki producent urządzeń i akcesoriów VoIP - wzmacnia swoją obecność w Polsce za sprawą Konsorcjum FEN. Obie firmy zawarły umowę dystrybucyjną, dzięki czemu w sprzedaży pojawiły się wielofunkcyjne aparaty telefoniczne oraz akcesoria do telefonii internetowej.
Tagi: SNOM, FEN
108-calowy monitor LCD w TVN
Sharp Electronics dostarczył do stacji TVN , monitor LB-1085 LCD. Jest to pierwszy zakupiony w Polsce i dotychczas trzeci w Europie tej wielkości model. Monitor jest obecnie największym na świecie wyświetlaczem LCD, jaki dotąd trafił na rynek.
Tagi: LCD, TVN, SHARP, FILL HD, HDMI
Xbox 360  - Microsoft
W roku 2008 , liczba sprzedanych na świecie przez Microsoft konsol do gier wideo Xbox 360 przekroczyła 28 milionów.
Sony - najlżejszy na świecie laptop z 8-calowym ekranem
Firma Sony wprowadzi do sprzedaży najlżejszy na świecie laptop z ekranem LCD o przekątnej 8 cali , pod koniec stycznia. Będzie to najnowszy model Sony Vaio Lifestyle z zainstalowanym system operacyjnym Windows Vista.
Tagi: Sony, Vaio
W Polsce  przybyło 700 tys. domen internetowych
Polscy internauci zarejestrowali w ubiegłym roku 700 tys. nowych domen.Obecnie działa w naszym kraju 1,7 mln adresów internetowych, z których 1,3 mln ma rozszerzenie .pl.
Tagi: WWW
RMF FM najchętniej słuchaną stacją radiową 2008 r.
Liderem rynku radiowego w 2008 roku jest radio RMF FM - pokazuje najnowsza fala badania Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company (styczeń - grudzień 2008).
Tagi: RMF FM
Gadu-Gadu zmieniło nazwę i logo
Spółka Gadu-Gadu zmieniła nazwę na GG Network. Firma ma również nowy znak graficzny.
Tagi: Gadu-Gadu, Gg
nVidia  181.20
nVidia wypuściła nową paczkę sterowników do swoich kart graficznych, oznaczoną numerem 181.20
Tagi: NVidia, Hd
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: