Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

PICASA 3  -  nowa
Nowa wersja popularnej przeglądarki grafiki, która po zainstalowaniu w systemie automatycznie wyszukuje wszystkie pliki graficzne na dysku. Istnieje także możliwość zaimportowania zdjęć wprost z aparatu cyfrowego. Nowe wydanie wzbogacono o kilka ciekawych funkcji i usprawnień.
Tagi: Picasa 3
Leona Lewis wystąpi w Krakowie.
Krakowskie Biuro Festiwalowe ujawniło: obok Kate Ryan na Rynku Głównym wystąpi brytyjska wokalistka Leona Lewis.
Tagi: Leona Lewis
Nadchodzi  Siódemka
Polską wersję Windows 7 zobaczymy już w 28 dni po premierze angielskiej wersji systemu, która odbędzie się w połowie 2009 roku.
Tagi: Windows 7, Vista
Top 100 Videos Station YAHOO MUSIC
Najnowsza gorąca setka teledysków YAHOO MUSIC. Prowadzi "Whatever You Like" T.I.
Tagi: YAHOO, MUSIC
FIAT -  Wyprodukowano 1 milion Grande Punto
Z linii produkcyjnej zakładów Fiat w Melfi zjechało milionowe Grande Punto, model wprowadzony na rynek w 2005 roku, stanowiący kontynuację dwóch bestsellerów: pierwszego Punto (od 1993 do 1999), które wyprodukowano w ilości ok. 3,5 mln sztuk oraz drugiej serii (powstałej w 1999, nadal w sprzedaży pod nazwą Punto Classic), która z kolei przekroczyła ilość 3 mln egzemplarzy.
Tagi: FIAT, PUNTO
Ponadczasowa oferta wyprzedażowa Fiata na rocznik 2008 !
Fiat Auto Poland przygotował ponadczasową ofertę wyprzedażową na rocznik 2008. Dzięki niej ceny wybranych modeli Fiata, zostają obniżone nawet o 19\%, oferując rabaty sięgające 20 000 zł. Szczegóły promocji przedstawiają się następująco:
Złe oprogramowanie
Które programy są równie niebezpieczne jak wirus – albo nawet bardziej!Programy te sprawiają, że Windows jest niezabezpieczony, powolny i często się zawiesza.Co z nimi zrobić : trzymać się od nich z daleka! Oczywiście bardziej zaawansowani poradzą sobie z nimi ale adrenalina napewno im podskoczy.
Tagi: Wirus, Windows
10 największych zagrożeń świątecznych
Firma Trend Micro opracowała ranking dziesięciu metod socjotechnicznych stosowanych przez oszustów, na które użytkownicy Internetu powinni zawsze zwracać uwagę.
Tajemniczy klient w polskich kawiarniach
Przedstawiamy najnowszy raport firmy badawczej International Service Check. Tym razem tajemniczy klienci odwiedzili polskie kawiarnie - oto jakie wnioski wyciągnęli z tych wizyt.
Tagi: EMPIK
VOLKSWAGEN CC VR6 SPORT
Kompaktowa limuzyna zbudowana w Emden, Niemcy.2009.
Tagi: VOLKSWAGEN
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: