Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Wszedł w życie nowy taryfikator mandatów karnych za wykroczenia drogowe. Większe kary są m.in.za wjechanie na skrzyżowanie na czerwonym świetle oraz za parkowanie w miejscu zarezerwowanym dla niepełnosprawnych.
INTEL I HITACHI RAZEM
Obie firmy będą wspólnie opracować i wydać półprzewodnikowe napędy (SSDs) dla serwerów, stacji roboczych i systemów pamięci masowych.
Tagi: Intel, Hitachi, Ssds
Wielka promocja blu-ray
Wielka promocja filmów na płytach blu-ray. Zapoznaj się z nową jakością dźwięku i obrazu - polecamy filmy na Blu-ray. Kupując trzy filmy ze wszystkich w promocji, płacisz za dwa!
Zapraszamy na MacWarsztaty
Cykl szkoleń organizowanych przez MyApple we współpracy z firmą Cortland. Przypominamy, że wciąż można się rejestrować.
Najszybszy program antywirusowy
AV-Comparatives opublikowała wyniki testów 16 programów antywirusowych, badając ich szybkość działania. Najszybszym okazał się ESET NOD32 Antivirus
Tagi: Antywirus
CREATIVE NA TARGACH MULTIMEDIÓW I ROZRYWKI
CREATIVE NA TARGACH MULTIMEDIÓW I ROZRYWKI – PGA 2008, FUNDUJE NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWĄ NAGRODĘ W HISTORII POLSKIEGO E-SPORTU!
Tagi: CREATIVE
Firma HTC Corp. poinformowała o uruchomieniu polskojęzycznej infolinii telefonicznej HTC. Infolinia działa począwszy od 6 listopada br. pod numerem telefonu 00 800 121 1666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 18:30. Za jej pomocą można uzyskać pomoc techniczną w zakresie konfiguracji i obsługi telefonów HTC.
Tagi: Htc
Firma QXL Poland będąca właścicielem serwisu Allegro.pl podpisała umowę o współpracy z Polkomtelem (Plus GSM).
U.S. Consumer Product Safety Commission i firma Sony poinformowały o problemach z bateriami rozgrzewającymi się do niebezpiecznych temperatur. Sony zykuje wymianę 100 tysięcy akumulatorów wykorzystywanych w notebookach HP, Toshiby i Della. Firma Sony musi wymienić 100 tysięcy wadliwych akumulatorów Li-Ion 2.15Ah, które wyprodukowane zostały pomiędzy październikiem 2004 a czerwcem 2005 roku. Przegrzewające się baterie, które mogą zapalić się np. w notebooku były montowane w komputerach przenośnych firm HP, Toshioba i Dell.
Tagi: Sony
Ricoh Company, Ltd. (TSE: 7752, "RICOH") (Prezes i dyrektor generalny: Shiro Kondo) poinformowała o zawarciu wiążącej umowy z IKON Office Solutions, Inc. (NYSE: IKN, "IKON") dotyczącej przejęcia IKON przez amerykański podmiot zależny RICOH - Ricoh Americas Corporation ("RAC"). Transakcję wspierają i zatwierdziły zarządy obu firm.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: