Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Komputery przenośne stały się niezbędnym wyposażeniem domu oraz biura. Są nieodłącznym urządzeniem dla ludzi biznesu. Firma ASUS, w trosce o najwyższy standard pracy, stawia nie tylko na mobilność, ale przede wszystkim na moc i solidność. Cechy te łączy w sobie nowy model ASUS B50A.
Tagi: Asus
nfrastructure Solution Tour to okazja do przedstawienia klientom HP nowych rozwiązań w zakresie technologii serwerów HP ProLiant oraz HP BladeSystem, które umożliwiają budowę efektywnej, niezawodnej i elastycznej infrastruktury informatycznej, a tym samym osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku. Infrastructure Solution Tour jest dedykowane do dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości oraz dużych przedsiębiorstw i stanowi dla nich okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami serwerowymi HP oraz strategią rozwoju produktów.
Tagi: HP
Polski, najpopularniejszy serwis aukcyjny Allegro postanowił zostać również operatorem komórkowym.
Firma AMD planuje ogłosić podział na dwie oddzielne firmy, gdzie jedna będzie projektować procesory a druga zajmować się samą produkcją. Wygląda na to, że jedna z gałęzi marki, o nazwie The Foundry Co. zajmie się teraz produkcją chipów dla AMD i, na zasadach kontraktowych, dla innych firm. Inwestor z Bliskiego Wschodu ATIC, w zamian za nowy kapitał, przejmie prawa do własności intelektualnej AMD a także pakiet większości nowo powstałej spółki.
Tagi: AMD
Firma Acer umacnia się na trzeciej pozycji na ogólnym rynku PC oraz zajmuje drugie miejsce w segmencie notebooków. Firma Acer po raz pierwszy zajęła trzecie miejsce na ogólnym rynku PC w USA.
Tagi: Acer
Techland zajmująca się produkcją i wydawaniem gier komputerowych otworzyła nowe studio w Warszawie. Wiadomo, że oddział zajmie się w pierwszej kolejności produkcją shootera Dead Island.
Tagi: Techland
Kingston i Intel postanowiły połączyć swoje siły i razem walczyć na trudnym rynku dysków SSD.
Tagi: Intel, Kingston
Nowy superkomputer HP Finis Terrae
Finis Terrae(1) to wyjątkowy system klastrowy do wydajnych obliczeń (HPC), zapewniający niezrównaną szybkość działania aplikacji, ilość pamięci i przepustowość wymaganą do obsługi projektów naukowych, technologicznych i badawczych w hiszpańskim centrum superkomputerowym CESGA w prowincji Galicja.
Tagi: HP
17 września 2008 roku Hewlett-Packard organizuje HP Infrastructure Solution Tour, doroczna konferencja organizowaną w kilkunastu krajach, w tym w Warszawie. Infrastructure Solution Tour to okazja do przedstawienia klientom HP nowych rozwiązań w zakresie technologii serwerów HP ProLiant oraz HP BladeSystem, które umożliwiają budowę efektywnej, niezawodnej i elastycznej infrastruktury informatycznej, a tym samym osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku.
Tagi: HP
Commodore co jakiś czas daje o sobie znać. Ma wystarczająco dużo fanów, aby i ten produkt nie pozostał zbyt długo na sklepowych pułkach. UMMD 8010F to pierwszy notebook z logo Commodore. Został wyposażony w 10 calowy ekran, procesor VIA C7-M 1,6GHz, 80GB twardego, 1GB RAMu, WiFi oraz opcjonalnie Bluetooth. Jego cena to 1380 zł.
Tagi: Commodore
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: