Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Po udanych negocjacjach podpisana została umowa na leasing 100 samochodów osobowych Mercedes-Benz. Jest to największa tego typu transakcja na samochody osobowe tej marki w Polsce.
Tagi: OBI, Mercedes
Acer Inc. ogłosił wstępne wyniki finansowe za 1. półrocze 2008. Skonsolidowane dochody wyniosły 252,19 miliarda dol. tajwańskich (8,14 miliarda USD), co oznacza 31\% wzrostu w skali roku. Dochód z działalności podstawowej był równy 5,45 miliarda dol. tajwańskich (175,94 miliona USD) po wypłacie premii dla pracowników i wynagrodzenia Zarządu.
Zakończył się puchar ipowergames - oryginalny turniej gier wideo stworzony przez Packard Bell. Turniej odbywał się w Palais Omnisports w Paris-Bercy (POPB) z okazji Le Mondial du Gaming.
Tagi: Packard Bell
Creative weźmie udział w targach IFA, które w tym roku odbędą się w Berlinie w dniach od 29 sierpnia do 3 września. Firma zaprezentuje się na stoisku 118 w hali 17.
Tagi: Creative
Harald Welte współpracownikiem VIA
VIA Technologies, Inc, podczas odbywającego się w Ottawie Sympozjum Linux, ogłosiła pozyskanie Haralda Welte, zdobywcy prestiżowej nagrody Free Software Foundation za wspieranie rozwoju bezpłatnego oprogramowania, do roli rzecznika ds. kontaktów ze społecznością programistów Open Source.
Tagi: VIA
Wzmocniony dział marketingu w Motoroli
Od pierwszego sierpnia Diana Wasilewska objeła stanowisko Marketing Managera w firmie Motorola Polska. W związku z tym przejmie koordynację działań dotyczących marketingu telefonów komórkowych w Polsce. Jednocześnie Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe, zajmująca się dotychczas marketingiem w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej, rozszerzy zakres działań na Europę Północną: Skandynawię, Danię oraz państwa bałtyckie.
Tagi: Motorola
Vibrasphere pierwszy raz w Polsce!
Projekt Vibrasphere tworzy dwóch Artystów. Rickard Berglöf i Robert Elster, obaj pochodzą z miasta Uppsala. Rickard tworzył taneczną muzykę elektroniczną już od początku lat 90-tych. W tym samym czasie i w tym samym mieście Robert stawiał swoje pierwsze kroki w tworzeniu muzyki, która czerpała pełnymi garściami z muzyki trance. Tak się akurat złożyło, że młodszy kuzyn Rickarda był dobrym znajomym Roberta, w związku z czym i jego muzyka trafiła do studia Cloud 99, a obaj muzycy zaczęli się wymieniać muzyką i swoimi doświadczeniami.
Firma Ricoh Polska będzie sponsorem prestiżowego wydarzenia: 12. Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce (ang. IAAF World Junior Championships in Athletics). Mistrzostwa odbędą się na zmodernizowanym stadionie „Zawiszy” w Bydgoszczy w dniach 8-13 lipca 2008 roku.
Tagi: Ricoh, Sport
MTI - Mobilna Telefonia Internetowa SA, polski operator na rynku telefonii mobilnej oferujący usługę LoVo (telefonia VoIP realizowana poprzez telefony komórkowe), zawarła umowę z firmą Technodrome Consulting na świadczenie usług resellerskich.
VEDIA i MEDIOMAT – Polska rewolucja multimedialna!
Vedia S.A. – spółka notowana na rynku giełdowym New Connect - została oficjalnym partnerem firmy dMP4 Sp. z o. o., właściciela pierwszych na świecie samoobsługowych automatów stacjonarnych z muzyką, książkami, prasą i oprogramowaniem (mediomat). Dzięki zawarciu dwustronnej umowy kupując odtwarzacz VEDIA w zestawie otrzyma się specjalny kupon na całkowicie legalną muzykę!
Tagi: Vedia, Mediomat
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: