Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

MOTOZINE ZN5 – fotograficzny telefon Motoroli i Kodaka
Motorola lider bezprzewodowej komunikacji, z firmą Kodak, światowym koncernem związanym z fotografią, oficjalnie zaprezentowała telefon komórkowy MOTOZINE ZN5.
Tagi: Kodak, Motorola
VEDIA odkryciem roku 2008
Laur Konsumenta to program konsumencki, który pozwala wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na rynku krajowym, pozytywnie oceniane przez konsumentów. Nagroda, która jest efektem glosowania klientów jest najcenniejszą jaką może otrzymać produkt lub firma.
Tagi: Vedia
17 mln iPhone’ów do końca roku
Firma Apple chce osiągnąć swój cel, czyli sprzedaż 10 milionów sztuk iPhone’a w 2008 roku.
Tagi: IPhone, Apple
Trwa turniej Packard Bell
Po trzech tygodniach intensywnych rozgrywek Packard Bell i 130 rozegranych walkach w Call of Duty 4 mamy pierwsze wyniki. W Szwajcarii, Belgii i Wielkiej Brytanii kwalifikacje zakończyły się i znamy już 21 z 56 finalistów (po 7 z każdego kraju) do rozgrywek o puchar ipowergames.
Tagi: Packard Bell
Firma Ricoh Polska została sponsorem czterodniowych XIII Międzynarodowych Żeglarskich Mistrzostw Polski Branży Teleinformatycznej - IT Cup 2008, które rozegrane zostaną w dniach 19 – 22 czerwca 2008 roku na akwenie Jeziora Mikołajskiego.
Tagi: Ricoh
W dniach 13-14 czerwca odbędzie się już ósmy finał ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego Motorola "Diversity".
Tagi: Motorola, Konkurs
Najlepsze technologie dla graczy
Z okazji turnieju Electronic Sports World Cup (ESWC), który odbędzie się w dniach od 4 do 6 lipca 2008 w Palais Omnisports w Paryżu-Bercy, Packard Bell i Intel zapewnią najlepsze wrażenia profesjonalnym graczom, biorącym w udział w pierwszym turnieju ESWC Masters, a także mistrzom Francji, konkurującym w krajowych finałach ESWC.
Tagi: BELL, Intel
Firma HTC Poland poinformowała o powiększeniu zespołu HTC na terenie Europy Centralnej o nowe osoby. Przedstawicielstwo firmy powiększyło się o trzech nowych pracowników, a w najbliższej przyszłości do personelu dołączą kolejni.
Tagi: HTC
KONKURS RICOH AND JAVA
Firmy Ricoh i Sun Microsystems połączyły siły w konkursie, który oferuje uczelniom oraz studentom w całej Europie niezwykłą możliwość rozwijania innowacyjnych technologii i poszerzenia horyzontów w ramach konferencji JavaOne 2009 w San Francisco, a także zyskania jakże ważnego uznania w branży. Aby uzyskać więcej informacji i dokonać rejestracji, wystarczy wejść na witrynęedu.ricoh-developer.com.
Tagi: Ricoh, Sun, Java
Stoisko Ricoh znajduje się w dwóch kluczowych obszarach – urządzeń dla druku korporacyjnego i komercyjnego. Goście poszukujący rozwiązań korporacyjnych mogą zapoznać się z ofertą urządzeń Ricoh, które maksymalizują wydajność, minimalizują koszty i umożliwiają zarządzanie kluczowymi zadaniami z zakresu drukowania.
Tagi: Ricoh
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: