Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Wydarzenia

Portal WikiLeaks  zgłoszony do Pokojowej Nagrody Nobla
Portal WikiLeak będzie ubiegał się o Pokojową Nagrodę Nobla. Kandydatura demaskatorskiego serwisu założonego przez Juliana Assange'a została zgłoszona przez norweskiego polityka Snorre Valena.
Tagi: Portal, WikiLeaks
 "The Daily" - dziennik tylko na iPada
Rupert Murdoch zaprezentował "The Daily" - cyfrową gazetę stworzoną specjalnie na iPada Apple.
Tagi: Ipad, Apple
 Nikon -  Kurs Photoshopa
Akademia Nikona zaprasza na Kurs Photoshopa. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się, jak usunąć skazę ze zdjęć, zapanować nad kolorami i wyeksponować to, co w zdjęciu najważniejsze.
Życzenia noworoczne.
Niech w nadchodzącym Nowym 2011 roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszcza, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Was Takie życzenia i pozdrowienia.
Tagi: Życzenia
Consumer Electronics Show (CES)
Consumer Electronics Show (CES) odbywa się co roku w styczniu w Las Vegas w Nevadzie i sponsorowane jest przez Consumer Electronics Association. Na pokazie prezentowane są nowe produkty oraz nowości technologiczne.
Tagi: Ces
Odliczamy  internet od podatku
Ulga na internet za 2010 r. wynosi maksymalnie 760 zł i przysługuje osobom korzystającym z internetu w miejscu zamieszkania.
Tagi: Internet
100 najpopularniejszych stron w Polsce
Google zaprezentowało najnowsze zestawienie 1000 największych portali na świecie.Z polskich serwisów najwyżej w światowym rankingu uplasował się onet.pl, który w całym zestawieniu zajął 216. miejsce.
Tagi: Google, Onet, Ranking
TVN i Sony Bravia
Programy i seriale z oferty TVN oglądać można będzie na żądanie telewizorach i odtwarzaczach Blu-ray firmy Sony po podłączeniu ich do internetu.
Tagi: Telewizja, Sony, Tvn
Opera 11
Jest już dostępna finalna wersja przeglądarki Opera 11.
Mac App Store
Apple ogłosiło oficjalnie, że serwis wystartuje 6 stycznia 2011 roku.
Tagi: Apple, Mac
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: